Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezt hogy csinálnátok?

Ezt hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés
Most vagyok 30 hetes, 30.-án megyünk nyaralni egy hétre a Balatonra. Szóval 34 hetes leszek. Addigra már szeretném összekészíteni a kórházi cuccomat. Viszont így is sok csomagom lesz, amit viszek. Vigyem magammal a kórházi pakkot is ne adj' Isten, hátha kelleni fog ?
2012. jún. 5. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Honnan mentek?

Mi is akkor megyünk, Pestről, csak én már 35 hetes leszek - én nem viszem magammal, mert ha bármi gond van, visszajövünk Pestre.


Úgyhogy szerintem nem kell, de ha téged megnyugtat, hogy veled van, és be is fér, akkor tedd el.

2012. jún. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pestről megyünk mi is. :-) Siófok az úticél. A szállásunktól 5 percnyire van az ottani kórház. Viszont most hogy belegondolok mostoha apám vezetési stílusával 20 perc alatt fent lennénk Pesten, ha gond van.
2012. jún. 5. 22:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Vidd a cuccot,persze.A közeli kórházba be tudjatok menni,ha bármi van.
2012. jún. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én vinném a helyedben, mert lehet, hogy nem lesz időd hazamenni. Mondjuk én kétfelé csomagoltam a kórházit: 1 csomag a szülőszobára és egy a gyerekágyra, így az első nem olyan nagy pakk. Az összes papírodat vidd magaddal legalább.

36 hetes kismama

2012. jún. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy 20 perc alatt visszaérnétek, pláne, ha mondjuk vasárnap délután jön rád a szülhetnék, amikor bedugul az összes út.
2012. jún. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Valóban jobb lesz ha elviszem, veszíteni valóm nincs. Csak a család fog nagyot nézni mennyi cuccom lesz. :-) Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz.
2012. jún. 6. 11:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Vidd csak azt a csomagot,ami a szülőszobára kell.A többiért lesz idő hazamenni valakinek,ha beindulna a szülés.Szerintem nem kell a gyerekágyas cuccot vinned,később kell azt majd.Csak legyen otthon elkészítve,ha mégis kéne,csak fel kelljen kapni annak,aki hazaugrik.

26hkm

2012. jún. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mindenképp vidd! Barátnőmnek volt olyan pechje, hogy nem vitte el, és baj volt.

Éppen indultak haza nyaralásból, amikor a városjelző táblánál elfojt a magzatvíz, és vissza kellet menni. Csak az volt a baj, hogy a kórház a város másik végén volt. Férje felhívta a kórházat, hogy indulnak. Utasították őket, hogy a parkolóban álljanak meg, és onnan beviszik.

De barátnőm bepánikolt, és mire a kórházhoz értek, már kint volt a pici feje. Az autóban született meg a baba, és onnan kellet hazamenni a kelengyékért.

Úgyhogy mindenképpen vidd magaddal!

2012. jún. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!