Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon szúró hasfájás jobb...

Nagyon szúró hasfájás jobb oldalt a köldököm alatt mitöl lehet?

Figyelt kérdés
22 hetes terhes vagyok, tegnap kezdödött, azt hittem, hogy a front miatt van. Ha lepihenek, jobb de ha fel kell kelnem még levegöt is alig tudok venni. Ma reggelre kicsit javult a helyzet..... szerintetek?
2012. jún. 6. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem húzódnak a szalagok,izmok és azt érzed.Elötte nem volt ilyen?Tudod ahogy nő a pocak ugy húzódik ott benn minden.én is 22 hetes vagyok.üdv
2012. jún. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is elöször erre gondoltam , de ennyire még soha sem fájt....
2012. jún. 6. 08:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikor mész legközelebb dokihoz?Majd szerintem említsd meg neki,és hogy mit javasol.Nekem azt mondták hogy többet kéne pihennem,mert én amugy nem tudok 5-10 percnél többet ülni,mert én ilyen kis örökmozgó vagyok...
2012. jún. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt az elmúlt 5-6 napban. Soha nem fájt még ennyire, és ismeretlen volt ez a fájdalom. Hiába mondták, hogy biztos a szalagok nyúlása miatt van, nem nyugodtam meg, mivel nem éreztem még ilyet. Megvizsgált a doki és mindent rendben talált. Tegnap este óta nem is érzem! :)

Azért ha nem múlik el Neked, jobb ha megnézeted magad, az a biztos, nem vagyunk egyformák.

19 hkm

2012. jún. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én is elmentem a dokihoz, de nem talált semmit. azt mondta, hogy mivel volt vakbél mütétem, ott lehet , hogy keletkezett valamilyen összenövés, és most az feszül...
2012. jún. 8. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!