Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szednem kell a magnéziumot...

Szednem kell a magnéziumot akkor is ha nincsenek fájásaim és nem is keményedik a pocim? 34hkm

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát az nem árt ha szeded akkor is!
2012. jún. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem


én az elsönél rengeteget szedtem, mert görcseim voltak, de erösen.


Most a másodiknál kb 5 szemet szedtem be.36 hetes vagyok. az utolsó pár iszonyat hasmenést okozott így nem is szedek, habár nem keményedek, nem görcsölök.

2012. jún. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!:)
2012. jún. 6. 13:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim mondta, hogy ha nem keményedek, nem fáj a hasam akkor nem kell szednem. 25 hkm
2012. jún. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én csak a terhesvitaminomat szedtem, külön nem.
2012. jún. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kell szedni!!! Azt mondta az orvos, hogy még akkor sem kell, ha pl. napi egy keményedésed van (tehát kevés), és azt is mondta, hogy alapos oka van, ha valakinek javasolják, semmilyen tablettát nem szedünk terhesen feleslegesen.
2012. jún. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én dokim mindenképpen szedeti a 36. hétig!

Akinek meg panasza van(pl: nekem), 3x2-őt kell szednie!

Nem tudom mennyit szedsz, de kiürül a fölösleg, nem árt meg! :)

29hkm

2012. jún. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem muszáj.36.héten amúgy is abba kéne hagyni.Ha eddig nem szedted,most már ne kezd el.
2012. jún. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül szedi,ha nincs semmi panaszod,akkor nem muszály.én csak olyankor veszek be ha fájdogál,keményedik a pocim.Ez max heti egy 1-2 alkalom.
2012. jún. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek!:)
2012. jún. 6. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!