Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen támogatásokat vehetek...

Milyen támogatásokat vehetek igénybe?

Figyelt kérdés
Győr-Moson-Sopron megyében élek, egyetemista vagyok, nem volt bejelentet munkám. Nemsokára megérkezik a babánk. az lenne a kérdésem milyen fajta támogatásokat lehet igénybe venni, és vannak e köztetek egyetemisták akik az egyetemtől kaptak valamiféle támogatást!előre is köszi
2012. jún. 6. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
nem egyetemista vagyok, így csak arra tudok válaszolni, h ha nem volt bejelentett munkahelyed, a családi pótlékra és gyesre vagy jogosult! És persze az egyszeri anyasági támogatásra, ami mindenkinek jár!
2012. jún. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
és mindezekre csak szülés után leszel jogosult
2012. jún. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, igen ezeket tudom. de ezen felül nincs semmi más? régebben a gyed is járt 2 év egyetemi tanulmány után mivel munkaviszonynak számít.ha minden igaz, ezt megszüntettél.ehhez hasonló nincs?

De köszönöm a válaszokat!:)

2012. jún. 6. 14:36
 4/10 anonim ***** válasza:

Én esetleg egy linket tudok neked ajánlani, ahol értelmesen megvan fogalmazva mi jár.

[link]

2012. jún. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
beleszámít most is az egyetem a biztosított időbe,de kell mllé 185 nap ledolgozott idő is,és élő munkaviszonynak kell lennie a babaszületésénél,és az igényléskor.
2012. jún. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oksa köszönöm!
2012. jún. 6. 15:20
 7/10 A kérdező kommentje:
A párom megigényelhet akármit is? egyetemre jár, de mellette gyakornok egy cégnél már 2 és fél éve+EV! milyen intézményben lehet utána érdeklődni ezeknek a dolgoknak?
2012. jún. 6. 15:24
 8/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok,Gyedet igényelhet a párod is.Sajnos tgyást nem.Az oep-nél kell igényelni.De hívd fel őket szivesen segítenek.
2012. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt elfeljetettem írni,hogy a buttó bérének 70% a gyed,de ebből vonnak 16%szja,és nyugdíjjárulékot is.Maximalizálva van az összege,most nem tudom mennyi
2012. jún. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettetek:):)
2012. jún. 6. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!