Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valamit megkívánunk (étel+i...

Ha valamit megkívánunk (étel+ital) azt együk is meg, vagy tartsunk azért "diétát"?

Figyelt kérdés
Persze olyan kajákra gondolok, amit lehet terhesen enni.
2008. ápr. 26. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen,de mindenből csak mértékkel.A túlzott elhizás sem a mamának sem a babának nem jó.
2008. ápr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En megeszek mindent, amit megkivanok. Egesz eletemben dietaztam, mikor ehessek szabadon, ha nem most, raerek majd foglalkozni vele megint a baba utan. Persze ha csokit meg jegkremet ennel tonnaszamra azert allj ellen, de ha pl meg az elejen vagy es sokat hanysz, egyel meg nyugodtan mindent. En orultem neki ha az elso 3 honapban egyatalan kivantam valamit, nem aggodtam rajta, hogy mennyire hizlal, volt hogy napokig csak kolat ittam, mert azt nem hanytam ki. Szerencsere leginkabb gyumolcsot kivanok.

Jo babavarast!

2008. ápr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mindent megettem amit megkívántam.Mondjuk elötte is.Sajnos egy időben mértéket sem tudtam tartani,úgy kellett szinte elvenni előlem a kaját.Nem bírnám ki ha kívánom,van is otthon és nem ehetem meg.31 hetesen 8 kilót szedtem fel.
2008. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!