Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az amit már nem csinálhat...

Mi az amit már nem csinálhat egy veszélyeztett terhes?

Figyelt kérdés
Úgy értem a szigorú fekvés mellett, mi fér még bele, esetleg főzés?
2012. jún. 6. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is az vagyok, mert már több vetélésem volt. Most vagyok 5 hetes. Nekem azt mondta az orvosom, hogy csak a wc-re mehetek ki, szval az ég világon semmit nem csinálhatok. A zuhanyozás is 5 perc.
2012. jún. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha szigorú fekvést írnak, akkor tusolni meg pisilni mehetsz ki, ennyi!
2012. jún. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az első 3hónapban voltam komoly veszélyeztetett, csak feküdnöm szabadott! Én azért néha rendet raktam, csak nagyon finoman! Ha nem terheled meg magad, és csak 1-2 apró dolgot csinálsz az oké! Én pl. főzni nem főztem, inkább rendeltem kaját. Neked kell érezni mi fér bele! :)

2012. jún. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor éhen hal a férjem :) vagy megtanul főzni!

És mivel foglaljátok el magatokat? Kötelező vizsgálatokra hogy mentek el?

2012. jún. 6. 18:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Sokat alszok, tv-t nézek, netezek, amikor egyedül vagyok.
2012. jún. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is veszélyeztetett vagyok. Utrogestant szedek,ezáltal eléggé le vagyok lassulva,állandóan csak aludnék. De ettől függetlenül azért sütök,főzök,takarítok,mosok...ezek nem megterhelő dolgok,szerintem...
2012. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia!ÉN is veszélyezettet terhes voltam végig.16hetesem bekerültem kórházba, mert egy kicsit kiütöttem magam(lagzi miatt).Nem biciklizhettem,sokat nem lépcsőzhettem,cipelés és egyebek!Nem szabad elhagyni magad, csak vigyázz és fontold meg 2-szer mibe is fogsz bele!:)Jó baba várást!
2012. jún. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én veszélytett terhes voltam mindkétszer én főztem , de sokat pihentem. Engem mondjuk nem ítéltek szigorú fekvésre!!!

Próbál gyorsan elkészíthető kajákat csinálni vagy esetleg rendelj!

2012. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Kedves Kérdező!


Ne az itteni kismamák véleményére adj, hanem az orvosodéra. Mert könnyű azt mondani, hogy egyiknek nem megterhelő a takarítás, főzés, ha te esetleg már ennyitől elvetélsz!!!!

Kérdezz rá konkrétan az orvosnál és ha azt mondja, hogy csak vécére és zuhanyra kelhetsz fel, akkor legyen úgy.

2012. jún. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

18.hétig csak wc-re, és zuhanyozni keltem fel. Két vetélés után nem kockáztattam, és megérte!

Apa sokszor hideget evett, szülők segítettek, hogy főtt kajánk is legyen.

2012. jún. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!