Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4. hó 8-tól vagyok táppénzen,...

4. hó 8-tól vagyok táppénzen, mert veszélyeztett terhes vagyok, de pénzt még nem utaltak. Van még így valaki?

Figyelt kérdés
Pedig a munkáltatóm azt mondta lejelentette, és viszem is mindíg időben a táppénzes papírom, mivel veszélyeztetett terhes vagyok. Állítólag 3 hónapos csúszás van, igaz ez, mert mostmár szükségem lenne a pénzre?
2009. jún. 15. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
az semmi!!!Én márc. 2.-tól vagyok táppénzen és még én sem láttam egy fillért sem.
2009. jún. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha a munkáltatótok nem kifizetőhely, gondolom nem, mert nem jön pénz, ha tudjátok kérjétek ki az oep-től a tőrzslapszámotokat, és ezen számra hivatkozva ti vigyétek, vagy vitessétek be az oep-be ott írnak átvételi elismervényt róla és 30 nap múlva utalnak,

a munkáltatónak mondani kell hogy nem neki adjátok le, ugyanis azért nem kaptok pénzt, mert még mire a munkáltató leadja gondolom egy hóban egyszer, akkor még legalább egy csomó idő kiesik, pedig nekik mikor már a betegszabi után csak tényleg táppénz van semmit nem kell csinálni a tp papírral csak továbbadják az oep-nek,

ezt sajnos én is megszívtam az első gyerkőcnél a 13. héttől itthon voltam, de a rá 2 hónapra már mi vittük a papírokat az oepbe és utaltak30 nap múlva rendesen,

ennyit lehet tenni csak sajna

2009. jún. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így jártam! Én április elsejével mentem táppénzre és még mindig nem kaptam pénzt, ráadásul kiderült, hogy valami félreértésből adódóan tavaly novemberben érvénytelenítették a taj számomat, a kérdés csak az, hogy akkor az utánam befizetett járulékok hova tűntek!!!!!
2009. jún. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia.Én márc.elejétől vagyok táppénzen,a tb-től eddig 1x kaptam rendesen egy havi táppénzt.Igen van ez a 90napos átfutás,meg szerinem a munkahely is ül a papiron,csak azt nem gondolják,hogy egy kismamának szüksége van a pénzre.Hála én már egy hét mulva megszülök és már juni elejétől szül.szabin vagyok,ezért juliusban várom a maradék táppénzemet is.Azt mondták gyorsabb ha mi magunk visszük be a táppénzespapirt az oephez.Kitartást,és boldog babavárást!
2009. jún. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem, h lehet MINDEN kismama veszélyeztetett....kb a 90% humbug. Mindig jönnek a kis papírkájukkal...röhej! Vagy csak a mi cégünk ilyen "szerencsétlen"? Érdekes...
2012. júl. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!