Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt itt valakinek méhpolipja...

Volt itt valakinek méhpolipja a terhessége alatt?

Figyelt kérdés
Mit tudott vele csinálni az orvos? Nem lett baj a terhességgel és a babával (fertőzés, koraszülés...)?

2012. jún. 6. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Bár nekem közvetlenül a szülés után alakult ki, akkor sokat olvastam a témában. Akinek már terhesség alatt kialakul, annak általában nem nyúlnak hozzá, hanem szülés után veszik ki.

De ezt a dokid úgyis meg fogja mondani. Mármint, hogy mit kezdjetek vele.

2012. jún. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Sajnos a doki is tanácstalan kissé, mert ha a méhemben maradna, akkor rendben lenne, de sajnos az enyém kilóg, annyira, hogy szabad szemmel is látható a hüvelybemenetnél(!) és nagyon sokszor vérzik. Még csak a terhesség felénél járok, tehát nem maradhat így, de eltávolítani nem lehet. :(

A te orvosod szakértője a témának vagy esetleg a kutatásod, olvasgatásod során találkoztál ilyen orvossal? Elnézést, hogy kérdezgetlek, de nagyon aggódok.

2012. jún. 7. 07:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Az orvosom "szakértője" a dolognak, hisz ez is beletartozik a munkakörébe.

Azt javaslom, hogy vagy próbálj "titokban" egy másik dokihoz is elmenni, vagy hass a dokidra, hogy hozzon döntést!

2012. jún. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Az orvosom megteszi amit tehet (lecsíp belőle, és reméljük, hogy nem nagyon nő már tovább), azzal nincsen gond, szerencsére nagyon lelkiismeretes és alapos, de mivel eddig még nem találkozott ilyennel, gondoltam, hátha akad valaki, aki látott már ilyet. Másik orvosnál is voltam már, de ő sem tudott jobb ötletet mondani (ilyet még ő sem látott).

2012. jún. 7. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!