Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan kismama aki terhess...

Volt olyan kismama aki terhessége alatt nagyon kívánta a disznóhúst. Én azóta sült vért ennék, májat, disznó hússal. Ha valakinek volt ilyen írja meg fiú lett vagy kislány?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez sajnos semmit nem jelent, és mindhárom terhességemnél ugyanazokat kívántam, egy fiam és egy lányom van, és egy pocaklakó csajszim :)

26 hkm

2012. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a disznóhúst kívánom/kívántam! :)

Eleinte az első 12hétben rosszul voltam a csirkehús szagától is! Utána elmúlt!

Nem hiszem, hogy ez jel volt a babánk nemét illetően, de nekem kisfiam lesz, ha ez segít! :)

28hkm

2012. máj. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Csak sokan mondják, hogy aki a zöldséget-gyümit kívánja általában fiú, aki meg tejes cuccokat az kislány, de persze tudom, hogy ez nagy általánosítás. :D

Csak kíváncsi voltam:)

2012. máj. 29. 17:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindhárom terhességnél sok húst kívántam: pörkölt, kolbász, szalámi...

Gyümölcsöt, tejterméket egyiknél sem.

Első és második lány, harmadik fiú.

2012. máj. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok! :)

Én az édes(lány), sós(fiú) kívánásról hallottam ezt! :)

És én is kerestem a jeleket, amik arra utalhatnak, milyen nemű lesz a pocaklakó! :)

Én sósat kívántam, meg a narancsot az elején! :)

De például Anyukám azt mondta velem rengeteg gyümölcsöt evett és lány lettem! :)

2012. máj. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Anyukám lángost evett egy csomót. Lány lettem :)
2012. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!