Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki volt amniocentézisen,...

Aki volt amniocentézisen, hogy bírtátok ki az utána következő heteket?

Figyelt kérdés
Egy hete voltam, de úgy érzem, beleőrülök, és egyre inkább rettegek, nehogy felhíjanak előbb...Én vagyok ennyire nyugtalan, vagy ti is így voltatok ezzel?
2012. jún. 7. 07:38
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Szia. nekem márciusban volt, elég nehéz volt kivárni, de megérte. 3 hét alatt lett meg az eredmény.

Ne izgulj, hamar eltelik! Miért kellett menned?

27 hkm

2012. jún. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Szia! Nekem tegnap volt a beavatkozás. Nem idegeskedek, nem vagyok nyugtalan, biztosan minden rendben lesz!!!! Egy hónap múlva kell vissza mennem a genetikai tanácsadásra....az nagyon hosszú idő még! De a nőgyógyászom azt mondta, hogy két hét múlva érdeklődik majd a laborban az eredményért! Nem is gondolok olyanra, hogy felhívnának telefonon.....Szerintem Te se aggódj ilyenek miatt!

Miért végezték el a vizsgálatot? Volt valami eltérés az UH-on? Mennyire kímélted magad az elmúlt hétben?

Én második babámat várom, 20. hétben járok és agykamra tágulatot láttak a Pocaklakómnál, ezért csinálták meg az Amniocentézist! A családom most sokat segít, hogy pihenhessek kicsit. Anyukám látja el a 23 hónapos kisfiamat!

Szóval nyugalom!!!!

Jó babavárást!

2012. jún. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Nekem borzasztó emlék a mai napig. 1:35 down kórra jött ki a négyestest, alacsony afp: 0,30.


Amikor megcsörrent a telefonom idegen számmal idegösszeomlást és sírógörcsöt kaptam. Téves volt.

Reggel 9-17ig remegett a gyomrom, nehogy hívjanak.

Szerencsénk volt, nagy szerencsénk.

Nem down kóros a kislányom.

34 éves voltam.


Most 36 éves vagyok és várjuk a következő babát. Már előre rettegek az afptől. Vértesztet még nem csináltattam, a fent leírtak miatt.



Uh-on minden rendben volt a kislányommal mindig.


Nehéz nem aggódni, nagyon nehéz napok várnak rád. De bízz magatokban, hogy egészséges a babád!

2012. jún. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Egy cisztát találtak a kicsi agyában...plusz életkor miatt.37 vagyok...ma is szólt a mobilom, ismeretlen vezetékes szám,azt hittem elájulok, de szerencsére csak a vizesek kerestek.Ti miért mentetek?
2012. jún. 7. 15:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok, én kizárólag az életkorom miatt.

3. baba, 37 éves vagyok.

2012. jún. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok. alacsony afp, nagyon rossz négyesteszt.


Most várjuk a 3. babát, 36 éves vagyok, rettegek előre az afp vizsgálattól. Nem akartam vértesztet, a múltkoriból kiindulva.

Nem szeretném, ha megint át kellene élnem ezt az egészet.

Nagyon remélem, hogy most minden rendben lesz.


Nekem a 12. heti uh-on rendben volt szerencsére minden. Ennek ellenére a korom miatt már most elvégezték volna a beavatkozást.

2012. jún. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves 9:28-as, téged miért küldtek amnio-ra? Csodállak, hogy nem vagy ideges. Hogy csinálod?

Kedves 9:45-ös neked aztán mivel magyarázták a 0.3-as afp-t? Többi értéked rendben volt?

Én mág sajnos az amnio előtt állok.

2012. jún. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2/7-es válaszoló vagyok (7/7-es kérdezte, hogy miért voltam aminiocentézisen?) A 18 hetes UH-on agykamra tágulatot láttak a babámnál, ezért jobbnak látták elvégezni a vizsgálatot! A kontroll UH-nál (2 hét múlva) már elfogadhatóbbak voltak az értékek (10 mm alattiak). Továbbra is bizakodó vagyok és minden okés lesz! Remélem mindenki másnak is!
2012. jún. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!