Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom, hogy normális-e,...

Őzike87 kérdése:

Nem tudom, hogy normális-e, hogy a petezsák 16mm de nem lát nagyon semmit benne az orvos?! A kezelőlapomra viszont az írta, hogy embrionális elemek sejthetők! Félek mert már volt 1 elhalásos terhességem!

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hányadik héten voltál?
2012. jún. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
6 vagy 7 hetes vagyok.
2012. jún. 7. 10:53
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy csak később fogant, mert 6-7 hetesen ennél már többet kellene látni. Én 5+3 hetesen voltam először, nekem is 16 mm petezsák, és szintén embrionális elemek sejthetők. Minden rendben volt, azóta már 2 éves nagyfiú. Viszont én akkor 5 hetes voltam, nem 6-7.
2012. jún. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem 6+0 ugyanezt látta, ugyanekkora petezsákkal és SEMMI mást nem látott.

28 nappal a fogantatás után. Képzelheted......


Most vagyok 13 hetes kismama és tökéletes a mérete a babámnak.


Ne aggódj, hátha nem volt a hólyagod tele, vagy a gépe nem tökéletes.

Adott utrogestant?

2012. jún. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem ,nem adott semmit.
2012. jún. 7. 11:16
 6/13 anonim ***** válasza:

mikor volt meg a menstruációd? hány napos a ciklusod? tudod, hogy mikor voltatok együtt esetleg?

Abból ki tudod számolni, hogy hány nap telt el.

2012. jún. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem ugyan ez volt a papíromra írva, a 8.hét után volt csak szívhang és csak akkor lehetett látni a babát is:) minden rendben lesz:)
2012. jún. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is 6-7hetesen 16x16mmes üres petezsákom volt. Most meg már 29 hetes vagyok.
2012. jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Neked hüvelyit, vagy hasi Uh-ot csinált? Nekem hasit, akkor voltam 6+1-2 hetes terhes, és üres petezsákot látott! De többen írták, hogy ez még ilyenkor nem gáz, csak a doki beparáztatott, mert ő előtte kézzel vizsgált, és azt hitte, már 8 hetes vagyok! Szerintem ilyenkor még normális, bár én is aggódok. Te mikor mész vissza?
2012. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..



Ez az én kis történetem :)Azóta van egy gyönyörű 10 hónapos kislányom!Ne idegeskedj,minden rendben lesz!

2012. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!