Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a betöltött 5. héten hajat...

Ha a betöltött 5. héten hajat festettem, árthattam ezzel a babámnak?

Figyelt kérdés
Előtte rendszertelen volt a ciklusom, nem gondoltam, hogy terhes vagyok, és hajat festettem, pont az 5. hét betöltésének a napján. Elég jól szellőző helyiségben volt, szinte huzatban ültem, de mégis aggódom. Lehet, hogy bajt okoztam?
2012. jún. 7. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jún. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ne aggódj a legtöbb kutatás azt mutatja ki,hogy a festék nem szívódik fel a fejbőrödön keresztül csak akkor ha valami sérülés van rajta,de akkor is csak nagyon minimális!ami káros ha erős szőkítőt használsz egy nem szellőző helyiségben és belélegzed azt!-bár mondjuk szerintem azok olyan büdösek hogy senki se használja szellőztetés nélkül!meg sok festék már sokkal kevesebb mérgező anyagot tartalmaz (pl.ammónia mentes)

úgyhogy szerintem ne izgulj és ha terhesség alatt még festetni akarsz akkor válassz ammónia menteset meg ilyeneket (de a 9hó alatt ki is hagyhatod)

szép babavárást!gratulálok!

2012. jún. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Azért aggódom különösen, mert az első trimeszterben alakulnak ki a baba fontosabb szervei, és most minden sérülékenyebb...

2012. jún. 7. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!