Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthattam vele a bébinknek?

Árthattam vele a bébinknek?

Figyelt kérdés
6 hónapos keresztfiam van, 36 hetes kismama vagyok. Most hétvégén sokat kellett járkálnom vele, de a pocakom sokat fájdogált. A bébink elég aktív, sokat mocorog. Ugye nem ártottam az unokabátyó emelgetésével neki?!
2012. jan. 8. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Jajj, ne már! És akinek van már nagyobb gyereke? Azok szerinted mit csinálnak? Ne vidd túlzásba!
2012. jan. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
Az attol fugg, hogy hozza vagy-e szokva az emelgeteshez. Akik hozza vannak szokva, mert mar van egy nagyobbik gyerekuk, azoknak nem annyira para. De 36 hetesen azert vigyazni kell, tenyleg. Ha idaig nem volt baj, akkor valszeg meguszod, de neked mostmar a penztarcanyi sulyra kell beutemezned magad. Nekem 8 honapos unokaocsem van, megkerem a szuloket, hogy tegyek az olembe. ugy eljatszok vele, aztan ha mar eleg volt, akkor elveszik az olembol. de nem emelgetem.
2012. jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem igazán emelgetek nagy súlyokat a kicsin kívül. Már csak 2000-es a méhszájam, a hasam meg eléggé lent van.

Köszi a válaszokat! :)

2012. jan. 8. 17:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a 1,5 éves 12 kilós keresztfiamat emelgetem, akár most is hétvégén, de nem hiszem hogy ebből bármi baj lenne.

Nekem is fájdogál a pocakom, de a keresztfiam nélkül is fájdogál. A méhszájam meg hónapok óta 2000-es és mindent magam csinálok, mert segítségem nincs.

Szerintem a tested jelez ha olyat emelnél, ami már nehéz lenne neki.


33 hkm

2012. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!