Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen hasi UH-nál is...

16 hetesen hasi UH-nál is érdemes teli hólyaggal menni, vagy akkor már nem számít?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Számít! Engem leszidtak, hogy miért mentem el pisilni UH előtt (vártam kb 1.5 órát, miközben kb fél óránként pisilnem kell).
2012. jún. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

12 hetesen is megpróbálták a hasi UH-t, de mivel pont előtte mentem el mosdóba, egyből hüvelyi UH lett.

Akkor nem mosdózom :)

2012. jún. 7. 18:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Kitartás! Én már majd szétpukkadtam, és nem akartam hogy UH-zás közben becsurgassak, úgy hogy végül elmentem pisilni. Soha életemben nem esett még ilyen jól! :D De az UH-s tényleg nagyon leszidott. :( Szóval bírd ki! És mindent nézess meg jó alaposan a dokival! Ne hagyd magad hamar lekoppintani. Sajna sokan csak 2 percet, max 5-öt szánnak egy kismamára. Szóval csak keményen, olyan belevaló anyukásan! Szurkolok, hogy minden rendben legyen!

Szép babavárást!

2012. jún. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát igen, magándokihoz járok, de eddig mindig úgy éreztem, gyorsan le akarja tudni a méréseket.

Remélem mostmár nem így lesz, már sokkal több a látnivaló. :)


Neked is nagyon szép babavárást!

2012. jún. 7. 19:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Fura! Nekem a doki meg azt mondta mindig hogy uh előtt mindig menjek el pisilni, mert másképp kellemetlen lesz.
2012. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem sosem mondta, hogy menjek! Általában az volt, ha kellett pisilnem, elmentem előtte, ha nem, akkor nem! Sosem szólt, hogy éppen voltam, vagy nem, és ebből lett volna valami!
2012. jún. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hetesen már azt mondta a doki,hogy nyugodtan menjek el pisilni,mert ha nincs teli a hólyag,akkor is meeg tudja már nézni a babót,csak az elején,amikor még nagyon apró volt,akkor kellett teli hólyaggal menni!
2012. jún. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De jó nektek! Nekem nagyon rossz lett volna, ha teli hólyaggal vizsgál, és azért mentem el, erre közölte, hogy nem elég, hogy sok a zsír a hasamon, még a hólyagom is üres, így aztán marha nehéz megállapítani, hogy mi a helyzet. Lehet, hogy szar gépe volt?
2012. jún. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy bocsi az offért,de komolyan borzasztóan bunkók az állami terhesgondozók.Ultrahangokat 5perc alatt lezavarják,azt ha esetleg nem vesz észre valamit,menti a seggét,hogy nem tévedhetelen és nem szűr ki mindent az uh.Holott csak szánni kéne 20 percet arra hogy mindenét alaposan megvizsgálja.Az meg,hogy egy kismamával hogy beszélnek,förtelem..Na én ezért járok magánba ott legalább emberszámba vesznek,nem dobnak ki 5 perc után és nem szólnak be.De nagyon nagy szégyen,hogy ezért kell magándokikhoz forduljak,hogy emberségesek legyenek.Legalábbis felénk így van.Ne haragudjatok de ezt nem bírtam szó nélkül.Kérdező:Én mindig elmegyek pisilni amikor kell,igaz hüvelyi ultrahangjaim voltak még csak.12 hetes vagyok.Elsőnél nem kellett teli hólyaggal mennem 16 hetesen!Ja nem vagyok sovány.Boldog babavárást!
2012. jún. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!