Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhes vagyok és 3...

18 hetes terhes vagyok és 3 napja vírusos hasmenésem van, bélgörcsökkel. Semmi se használ. Árthat ez a méhszájnak vagy a babának? Mit vettetek be ellene, mi használt? Szén, Smecta, MagneB6, Troparin, Normaflore (orvos mondta) nem használ.

Figyelt kérdés

2012. jún. 8. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
36 órán keresztül semmit ne vegyél be, ami hasfogó. Hagy távozzon a szervezetedből a vírus. Minden féleképpen jelezd a terhesgondozó orvosodnak. Nem kell félni, nem minden vírus árt a babának. Igyál sok folyadékot, egyél rizst, banánt, almát, főtt krumplit, pirított grízt, sárga répát.
2012. jún. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, már szóltam neki, ő mondta, miket vehetek be. Lányomtól kaptam, valószínűleg valami ovis kór, Ő már túl va rajta. Sajna a felsorolt kajákon már túl vagyok, most nem eszem semmit, csak nagyon éhes vagyok:(:(:( és szédülgetek az éhségtől. Bár a Smecta por legalább cukros, attól kicsit kevésbé szédülök.
2012. jún. 8. 09:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Pirítós kenyér! Az legalább eltelít. Jó a banánturmix is. Folyadékgyanánt ehetsz üres húslevest is, a sok tápanyag miatt, ami belefő, így nem gyengülsz le annyira és pótolod a hiányzó sót és folyadékot a szervezetedben. Szerintem Bolus astringens-t is bevehetsz (én 4-et szoktam ilyen esetben) és utána már nincs bajom, ha még is akkor 6 óra múlva még 2-t.

Jobbulást!

2012. jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

babának közvetlenül nem árt, hacsak nem maga a vírus. Keményedéseket és méhszájnyílást viszont kiválthatnak a görcsök és a bacik is, nagyon figyelj a higiéniára minden egyes alkalommal!!!

A dokid egyébként biztos mondta volna, ha tényleg nagy bajt okozhatna, esetleg kérj egy tenyésztést utána, hogy kiderüljön, nem jutott-e a hüvelybe valami baci.

Ezekre a bélgörcsökre nekem javasolták a nospát is (szélgörcsre is), de kérdezd meg a dokid, hátha szedsz valamit, amivel nem lehet egyszerre szedni!

2012. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!