Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hova menjek nyaralni, pihenni...

Hova menjek nyaralni, pihenni az utolsó hónapokban, ha szeptember közepén jön a baba?

Figyelt kérdés
Nyáron szeretnék még elmenni a férjemmel kettecskén pihenni. Nektek van olyan hely, ami nagyon bejött nagy pocival? Elindult valaki a 7. hónapban Horvátországba kocsival? Mi a tapasztalat? Előre is köszi a tapasztalatokat!
2008. ápr. 26. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az erős napfényt kerülném akkora pocival.Én augusztus végén lettem babás és májusban szülök,így nálam nem kérdés,de ha pocival kellene mennem,mindenképpen belföldön maradnék,ki tudja,hogy mikor kell egyszercsak dokihoz rohanni,és hogyan magyarázzam el egy külföldöi orvosnak angolul,mikor épp halálra vagyok rémülve,hogy mi lesz a picivel,magyarul is nehezen menne.Én az árnyas hegyvidéki pihit választanám kisebb sétákkal,mert azért a hetedi hónap nem hegymászásra való.
2008. ápr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hévíz, Gyula, Hszoboszló, Kehidakustány, Zalakaros, Mátra, Szombethely, Tokaj, Eger.
2008. ápr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is szept. szülök de az idei nyaralás elmarad! Mondjuk én ikreket várok, tehát már ez is megkomplikálja a dolgot, de én ezen nem is gondolkodtam hogy menjünk vagy ne. Most Ők a legfontosabbak értük bármiért lemondanék. Tudom most jó pár évig nem megyünk majd sehová, de sokat vártunk rájuk és így nem hiányzik a nyaralás. Mondjuk én kertes házban lakom, bármikor kiülhetek ha levegőzni szeretnék. (igaz nem tengerpart).

Szerintem inkább a hosszú autó út ami megviselne, meghát bármi közbe jöhet és akkor hová szaladsz? Ezt mérlegeld.

20 hetes kismama

2008. ápr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én is Horvátországon gondolkodtam.Elméletben pár óra alatt itthon vagyunk ha valami probléma van.Csak ugye ott vannak a dugók,torlódások a kapuk elött,egy véletlen baleset,stb..Máris ott ragadnánk.No meg a doki azt mondta ne nagyon napozzak,mert vérbőséget okoz és koraszülés lehet belőle.Így lemondtam róla.:(A napozás is olyasmi,mint a forró fürdő sajnos.Bár a hasat elfedve rövid ideig szabad,de kint mindig napon lennénk szinte.Így nem tudom megyünk-e valahova.
2008. ápr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!