Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggelre bevizesedett kezem,...

Reggelre bevizesedett kezem, lábam, mindenem. Van valami módszer, hogy sürgősen lemenjen a víz?

Figyelt kérdés
2008. okt. 1. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a kezemre hideg-meleg vizet szoktam engedni felváltva illetve a lábamra is. A lábam van mikor borogatom hidegvizes törölközővel és felpolcolom, bár nekem annyira nem szokott bedagadni, de ez használt bár erre csak nyáron volt szükségem. Ilyen időbe mondjuk nem tudom mennyire esik jól a hideg törölköző.:)

Hosszabb távon pedig a só és fűszermentes diéta és a felpolcolt lábakkal való ülés, fekvés. Este 6 után pedig csak almát vagy zöldségeket egyél.

Sok sikert!:)

2008. okt. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2008. okt. 1. 10:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Szivesen!

Ja még annyit hogy kicsit "tornáztathatod" a lábadat meg a kezeidet ilyen kör-körös mozgásokat csinálhatsz vele meg kicsit megmaszírozhatod magadnak vagy a párod.

Nekem szokott segíteni, bár lehet ez is egyénfüggő.

2008. okt. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer előfordult már, nagyon megijedtem. Hideg vízzel locsold a lábadat, és a kezdet, illetve avérkeringés miatt tornáztasd. Lábfejeddel körözz, kezeddel markolj, majd engedd ki.

És hívd fel a házidokidat!

2008. okt. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!