Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barátnőm 7. hónapos terhesen...

Barátnőm 7. hónapos terhesen elveszítette a babáját pár hónappal ezelőtt. Azóta nem találkoztunk, jövő héten fogunk. Mit lehet mondani, ami nem hangzik bután, bántóan?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hozd szóba a témát, csak ha a barátnőd beszél róla. Ha viszont beszél róla és sírva fakad, ne tartsd vissza te sem a könnyeid, ha meghatódsz.
2012. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Eszter858585 ***** válasza:

Ha szobakerul. csak annyit mondj: en itt vagyok, ha szeretnel rola beszelni, en szivesen meghallgatlak.

Es: ha barmiben tudok segiteni, szolj!

2012. jún. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha közeli barátnők vagytok mindenképp kérdezz rá hogy van, majd akkor látni fogod akar-e beszélni róla.
2012. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy szóba hozom, de úgyse szeretnék tenni mintha nem lett, volna. Talán az még zavaróbb nem?
2012. jún. 8. 20:40
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen Eszter ezt mindenkép el fogom mondani neki.
2012. jún. 8. 20:43
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
én is elveszítettem a babámat 6 hónaposan. és a legjobb barátnőm nem hozta szóba a témát, én pedig nem akartam csak úgy a semmiből beszélni róla. ha kérdezett volna nagyon jó lett volna, mert úgy tett mintha nem is történt volna semmi, és ő volt az egyetlen akivel megbeszélhettem volna, akkor láttam utoljára, ez pontot tett a barátságunk végére.
2012. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
az vagyok aki 6 hónaposan elvesztette a babáját, még annyit akarok hogy ez nekem azt jelentette hogyha a gyermekem (aki a keresztgyermeke lett volna) nem érdekelte (mert nekem így annak tűnt) azt én sem érdeklem, ergo innentől kezdve engem sem érdekel.
2012. jún. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok, pontosan úgy gondolom ahogy az utolsó írta. Megkérded hogy van és ha nem akar róla beszélni, nem erőlteted. De ha jó barátnőd, akkor igenis rákérdezhetsz.
2012. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm így fogok tenni.
2012. jún. 8. 21:03
 10/13 anonim ***** válasza:

A hat hónaposnak:

Szerintem egyszerűen nem tudta, hogyan kezelje a dolgot. Én sem tudnám, hogyan viselkedjek.. szóba hozni nem merném, hisz ki tudja, hogyan reagálsz...


Szerintem várd meg, míg ő beszél róla, vagy nagyon óvatosan kérdezz rá, de figyeld a reakcióját. Ha zárkózik, akkor hagyd, egyébként meg biztosítsd, hogy számíthat rád mindenben.

2012. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!