Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5. héten erős vérzés tört...

5. héten erős vérzés tört rám. Az orvos azt mondta, hogy még nem tud mit mondani, mivel csak petezsák van. Pihenjek és majd jövő szerdán kiderül mi lesz, azóta nem vérzek csak barnázás van és enyhén fáj a hasam. Ez már biztos vetélés?

Figyelt kérdés
Írtam egy pár napja már. Teljesen kivagyok már,ez a várakozás a legrosszabb. Nem telik az idő és folyton magamat figyelem, úgy érzem már nem él a babó. Segítsetek, hogy birjam ki ezt az egy hetet.
2009. márc. 18. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nincs vérzés az biztató lehet! Nekem amikor elkezdődött a vérzés 7 hetesen, először csak pecsételtem, aztán egyre erősödött, 2 nap múlva már ömlött belőlem és iszonyú görcsim voltak. Ha neked enyhült és nem görcsölsz, akkor még nincs minden veszve!! Próbálj meg feküdni, ha lehet és gondolj arra hogy minden rendben lesz. Drukkolok!
2009. márc. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Adri baba ***** válasza:
78%
Sajnos nagyon valószínű a vetélésed!Nehéz de ki kell bírnod valahogy az 1 hetet!Nagyon sajnálom,remélem hogy kiderül hogy én is tévedek és a babáddal semmi baj!
2009. márc. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi. vasárnap este véreztem, hétfőn pecsételés volt még egy kicsit, kedden egész nap semmi, csak este egy kis görcs és pecsételés. Ma csak pecsételés görcs nem, szerintem már elhalt és szép lassan löködik ki. Egyszerűen borzalmas ez a várakozás. Neked a végén csináltak küretet vagy magától elment?
2009. márc. 18. 12:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Már válaszoltam az előző kérdésedre is! Én is 5 hetesen egyszer bevéreztem!!! Akkor nálam is csak petezsákot láttak. Aztán folyamatosan barnáztam, nem is kicsit. Aztán a múlt héten a 6. héten már volt szívhang :o) Azóta is barnázok, sőt szombaton egxy akkora addag mélybarna cucc ömlött ki belőlem, hogy na. Na akkor megijedtem :o( Ültem a wc-n és csak folyt csak folyt.

Hétfőn voltam dokinál, totál lemondóan. Hát a kis krapek 1cm-es pont amekkorának lennie kell és eddig minden oké. Kaptam progreszteron kúpot, de azóta is barnázok. Nálam is csak a várakozás van. Anyukám azzal nyugtatgat, hogy Ő vérzett is velem 3 hónapon keresztül!!!! Hol vérzett hol barnázott. Per pillanat bennem is ez tartja a lelket!

Fel a fejjel!!!! Nem lesz gond!!! Erősek ezek a kis pontocskák!!!!

Boldog Babavárást!!!

2009. márc. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nekem műtéttel fejezték be, mert iszonyúan görcsöltem és szó szerint ömlött belőlem mire a kórházba értem. Viszont nekem amikor elkezdődött a vérzés, akkor már a petezsák is kissebb volt mint 1 héttel előtte, és a vérzés nem mult el 1 percre sem, csak erősödött. Én még mindig csak biztatni tudlak, hogy van esély hogy megmarad a baba!!! Fel a fejjel!!!!
2009. márc. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem értem az orvosod miért mondta azt hogy várj 1 hetet. én is barnáztam kicsit de el is mult 1 orán belül semmi görcsöm nem is volt. mondtam a dokimnak meg bezséltem vele irjon ki valamit mert nem szeretnék elvetélni.ki is irt szo nélkül progreszteron hüvelykupot 4 napja használom és azota semmi kis pecsételgetésem sincsem. nekem is csak petezsák látszodott. nem értem neked miért mondták azt hogy várj 1 hetet. mire vár a dokid hog el vetélsz e vagy sem?én helyedben dokit válltanék ha maszek alapon jársz hozzá.igyad a palástfü teát napi 2 bögrével én is iszom segit abban hogy ne vetélj el lehet inni végig a terhesség alatt.
2009. márc. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szióka!

Nekem is ez volt és kb 5 hetesen.Elmentem a dokihoz,abban a hitben,hogy elment a baba,és kiderült,hogy csak egy hematómám(vérömleny)volt.Kaptam egy gyógyszert és pihiztem egy kicsit!És utána dolgoztam tovább,mert minden ok volt.Azóta megszületett a fiam és már 9,5 hónapos!

Kívánom,hogy neked is sikerüljön!

2009. márc. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo lehet tudni mi lett a vege?
2013. ápr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!