Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap borotválkoztam a nemi...

Tegnap borotválkoztam a nemi tájékon, mára begyulladt a bőröm, amitől kicsit megijedtem, a gyulladt területet látva. Ha herpesz lenne (amit kétlek, mert veszélyeztetett terhes lévén nem élek nemi életet), viszketne? Hogy ismerhető fel? 35hkm

Figyelt kérdés
Nem volt még soha herpeszem, vérképből kimutatták, hogy nem estem át a vírusfertőzésen. Van okom bármi aggodalomra??
2012. jún. 8. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell borotválkozni. Szőrtüsző gyulladást kaphattál,és az nehezen gyógyul. Ezért nem ajánlják a bőrgyógyászok( és a nőgyógyászok sem) a nemi tájék borotválását.
2012. jún. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha herpesz lenne sírnál ha pisilni mennél, annyira iszonyatos lenne a fájdalom.
2012. jún. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha van a babacsomagodban, a Sudocrem nagyon jó és 1-2 nap alatt rendbe hozza. Ha nincs, jó ha beszerzed, mert jó lesz a baba popsijára is és antiszeptikus, én borotválkozás után (oda lent) és epilálás után is vékonyan bekenem magam. Gondolom a borotvát csak te használod, így nem hinném, hogy bármit összeszedtél volna.

37 hetes kismama

2012. jún. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, de én a terhességem előtt sem és főleg alatt nem tudtam elviselni, ha nem voltam rendben odalent. A komfortérzetem teljesen más, terhesség alatti bővebb normál folyásnál, a meleg miatt számomra sokkal higiénikusabb ez a megoldás.

37 hetes kismama

2012. jún. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha herpeszed lenne az viszketne és pici hólyagocskák lennének egymás mellett és nem minden esetben fáj a pisilés, mert attól függ hol jön ki. De neked csak begyulladt egy szőrtüsző ahogy az előttem lévő tanácsolta szerez be egy olyan krémet.

Gratulálok a babához és jó egészséget!

2012. jún. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is ebben bíztam; köszönöm a megnyugtató válaszokat! Este már elég nyűgős voltam az időváltozástól, így ma tudtam elolvasni, amiket írtatok. Én is csupa jót kívánok mindannyiotoknak!
2012. jún. 9. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!