Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális, hogy ahogy egyre...

Az normális, hogy ahogy egyre kevesebb a hely a babának, már nem érzem annyira sűrűn a rúgásokat, hanem inkább kinyomja magát, hol a jobb hol a bal oldalamon? Vagyis a 30hét környékétől normális ha kevesebbet mozog a baba?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 17:34
 1/7 anonim válasza:
Normális, úgy, ahogy írod, mert kevesebb neki a hely. Én is megijedtem egy kicsit, hogy nem mozog annyit, de minden rendben volt. Gratulálok a babához! :) 39hkm.
2012. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én is megijedtem kicsit hogy nem érzem és látom annyit lubickolni,de nekem amúgy is kisebb a méhem. Akkor ezek szerint most már ezek "kinyomások" lesznek inkább,mint az rugdosások?


Neked meg könnyű szülést kívánok!

2012. jún. 9. 17:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is a napokban tűnt fel épp ez,hogy nem annyit mozog már a baba. Inkább a kinyomások,has eldeformálódása jellemző, meg a hullámok ahogy vándorol ide-oda. Ez lesz már végig.. Szültem kettőt és mindig így volt(most így belegondolva..). 31hkm.
2012. jún. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Ezt olvasva kezdek megnyugodni.

Azért még várok kommenteket,tapasztalatokat.

2012. jún. 9. 21:02
 5/7 anonim ***** válasza:
SZia! Én 30 hetes vagyok, és 2-3 napja én is ugyanezeket tapasztalom, mint Te, és nincs semmi gond. A hely szűkebb lesz, a Picink meg nődögél, de ez is nagyon élvezetes időszak, úgy gondolom. Vicces formákat ölt a hasam, ahogy össze-vissza nyomja magát:) Szép babavárást!
2012. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azóta már megszületett a kisfiam és két hónapos. :)

Neked is boldog babavárást!

2012. okt. 27. 20:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok, jó egészséget!(utolsó voltam)
2012. okt. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!