Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezhet, hogy 16. héten csak...

Létezhet, hogy 16. héten csak ekkora pocim?

Figyelt kérdés

[link]


Lehet buta kérdés, de a neten nézelődve láttam hasonló korú terheseket, és mindenkinek nagyobb volt a hasa. Plussz az ismerősök is megszólnak, hogy hol a baba? Rosszul esik és kicsit aggódom, bár vékony alkat vagyok, azt mondják, hogy később fog csak látszódni. Ő az első babám. Előre is köszi a válaszokat!


2012. jún. 12. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy létezhet, hisz látod:o))) Teljesen normális, hogy ekkora a pocid. Gondolom, amellett, hogy vékony alkat vagy, magas is vagy. Nekem is kb. ekkora volt az első terhességemnél. Nem is volt hatalmas hasam a végére sem. Most a második terhességem 22. hetét taposom és már akkora a pocim, mint az elsőnél 30 hetesen.

Örülj neki, hogy nem óriás pocival rendelkezel, mert amellett, hogy az persze nagyon jó, hogy látványos, bizony kényelmetlen is lehet! És majd nő, ne aggódj, az ismerősök beszólásaival meg ne foglalkozz!

2012. jún. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
létezhet, nekem is nagyon pici volt végig, a dokik szerint teljesen rásimult a gerincemre a picur. Ne aggódj, semmi nem függ attól, hogy mekkora a pocid, a baba attól nyilván jól érzi bent magát. Egyébként az igazi pocaknövés még csak ezután jön, ezt biztos Te is tudod.
2012. jún. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ilyen kis vékonyka vagyok, mint te, plusz még nagyon alacsony is :) És első baba nekem is, gondolom neked is :)

11 hetes vagyok, és nekem már most nagyobb a hasam. Bár én is azt várom, hogy mikor nő már, mikor rugdos, mikor érezhetem már :)

De ha minden rendben van az ultrahangon, akkor örülj neki, legalább a végére nem lesz akkora pocakod, hogy mozdulni sem tudsz tőle :)

Boldog babavárást!!!

2012. jún. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen a tetejébe még magas is vagyok. :P Eddigi vizsgálatokon minden rendben volt. Legközelebb csütörtökön megyek és végre láthatom tényleg, hogy minden rendben. Igaz, hogy a vége felé jobb a kisebb pocak a kényelem miatt, de azért szeretném ha látszódna is, és amikor szülni megyek ne zavarjanak majd haza, hogy minek mentem még?:)
2012. jún. 12. 11:33
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, én 8 éve vártam az első babánkat, és már mozgott, de szinte semmi pocakom nem volt. Én is magas és nagyon vékony testalkatú voltam, tőlem is azt "várták", hogy éppen emiatt hamar látszani fog. Azt kérdezgették, fogyókúrázom-e?! Na persze... Az egész terhesség alatt jóval kisebb maradt a pocakom az átlagénál.

Az orvosom egyszer el is küldött soron kívüli UH-ra emiatt (ahol minden rendben volt a babával, ahogy az addigi összes UH-on), és a szonográfus megnyugtatott, attól hogy valakinek 15 cm-es zsírréteg van a hasán, egyáltalán nem lesz nagyobb a babája, sőt...

Az utolsó napokban is akkora pocakom volt, mint egy "normál" 6-7 hónaposnak. A kislányunk ennek ellenére 3100 gr és 56 cm volt. Szóval nyugi, ne hagyd magad felidegesíteni a mások hülyeségén. Csak figyelj magatokra és minden rendben lesz!

Egyébként én most várom a 2. babánkat, 15 hetes, 4 napos vagyok ma. A pocim jóval nagyobb, mint az első babánál. :)

Minden jót!

2012. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt. Kb a 24. hét környékén rajzolódott ki.

160cm magas vagyok.És akkor 49 kiló voltam.

Szülőszobára is kicsi hassal mentem, a doki alig hitte el, hogy elmúltam 39 hetes. Közel 4 kilós volt a babám és 54cm.

2012. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 oooopti ***** válasza:
Tényleg gyakorlatilag nem is látszódik, még mindig darázsderekad van. Gondolom jó vékony lehetsz, meg mivel első baba, még feszesebben tartja a méhed a babát, talán hátsó falon is fekszik. Mindennel együtt is jó pici, de nem maradsz így, neked is lesz még gömbölyű.
2012. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia.Nyugi amjd nől.örülj neki h nem leszel nagyon nagy :).Ismerek egy csajt jó magas vékony és 36 hetesen el sem hittem h terhes olyan szinten nem volt hasa!
2012. jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szia! ne aggódj emiatt, nekem is pici a pocakom. 25 hetes vagyok. ez nem mérvadó, a végére még simán lehet hatalmas. ki tudja. inkább örülj, később kezdődik majd a hátfájás :))
2012. jún. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hm, nekem meg masodik babaval sem volt pocakom 16 hetesen. Valamikor. 20. Het utan kezdett noni igazan, az elsovel pedig 25 het utan kezdett noni.

En magas vagyok 178 cm es vekony, sportolok is, izmos a hasam.

En nem bantam, hogy nem volt nagy hasam, a babak igy is eleg nagyok lettek. Viszont ket gyerek utan is kb lanykori alakom van.

2012. jún. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!