Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Finom a teszkós bejgli? Diós...

Finom a teszkós bejgli? Diós vagy mákos a jobb? Melyikben van több töltelék?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly egy boltban vásárolt bejgliben egér volt belesütve. Inkább süss otthon.
2009. dec. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

inkább ne vedd meg nagyon rossz, cukrász vagyok ..

inkább süsd meg nyugodtan csinálhatod egyszerű élesztős tésztából (briós kuglóf) nem kell pont az eredeti beigli recept szerint csinálni sőt még jobb is a tölteélket meg elkevered egy kis langyos tejjel beízesíted és be a sütőbe nagyon finom.. Tapasztalat

2009. dec. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A tescos bejglit ne vedd meg mert tök száraz és az íze se jó! Én 1x vettem de sohatöbbet! Inkább tényleg süss otthon!
2009. dec. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok, köszi a válaszokat. Akkor tényleg nem veszek, elég meggyőzőek voltatok.
2009. dec. 12. 13:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze az a legjobb amit te csinálsz :) De mi vettünk régebben a Family Frosttól fagyasztottat és az elég jó volt, sok volt benne a töltelék is , meg tényleg finom volt.
2009. dec. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tescko bejgli? NEM BEJGLI!!! Ne számíts a megszokott ízre, állagra! Nagyon gyenge utánzat, senkinek sem ajánlom. Ha Veszprém megyei vagy tudnék ajánlani valakit, aki szokott eladásra is sütni...
2009. dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én ettem már tavaly is és idén is,finom,vagyis ehető,tűrhető...a mákos a jobb
2009. dec. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!