Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19-20 hetes kismamik hogy...

Gottacska kérdése:

19-20 hetes kismamik hogy vagytok? Mozog a Pocaklakó? Fiú vagy lány? Mentek 4d re és ha igen mikor? Mennyit híztatok? Kíváncsi vagyok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
20 hetes vagyok, a múlt héten voltunk 4D-n, de még tervezünk egyet a 28. hét körül. Szerencsére mindent rendben találtak, és lánynak mutatkozott. Már jó ideje érzem a mozgolódását, 2. gyerek, azt mondják, ez így természetes (az elsővel csak a 21. héten tudtam biztosan, hogy őt érzem). 2-3 kg jött fel rám eddig.
2012. jún. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mozog már az én kincsem elég intenzíven. Nekünk kisfiúnk lesz. Én még nem voltam 4D, de tervezem. Majd legközelebb 23 hetesen fel keresem a dokimat. Én az elején sokat fogytam a hányás miatt, eddig összesen 3 kg szedtem fel. Te Gottacska hogy vagy? Jó babavárást!
2012. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19+5 vagyok. Mozog, már legalább 4-5 hete. Ma voltam uh-n és azt mondta a doki hogy kisfiú. Én nem mondom meg mennyit híztam, sajnos hízékony alkat vagyok, meg hát enni is szeretek. 4D-re nem megyünk.
2012. jún. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Én kicsivel több vagyok mint 20hetes, de éppenhogy :)


Nagyon mozog a pocaklakó, aki már 3x kisfiú volt :)

Megyünk 4D-re, a 26ik héten, pontosan 26+4naposan :)


Semmit nem híztam, kevesebb vagyok 4 kilóval mint a terhesség elötti kezdő súlyom.


Boldog babavárást!


23hkm

2012. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az én lakócskám is nagyon mocorog :) de még kb csak egy hete! Sajnos nem tudom hogy fiú e vagy lány még mindig már nagyon tervezem a 4D ultrahhangot csak nem tudom mikor lenne a legjobb? nem túl soká szeretném de azért látni is szeretném rendesen hogy milyen szép :) Hát én is elég sokat híztam! 3kg 80 dkg félek is hogy mi lesz a vége ! Örülök akkor ezekszerint mindenki jól viseli :) 19+3 napos
2012. jún. 12. 21:17
 6/7 anonim ***** válasza:

A legoptimálisabb a 24-28ik hét között. Mi azért megyünk a 26+4ik napon, akkora van időpontunk. Már biztos gyönyörű lesz :) Kivárom :)


23hkm

2012. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok! :)

Én pont ma vagyok 19 hetes! :) Kicsit izgulok, hogy egészséges-e a babám, mert hétfőn voltam amniocentézisen és elég rémisztő 3 hét áll előttem, még kész nem lesznek az eredmények. Amúgy a pocaklakóm elég intenzíven mozgolódik már a 16. héttől kezdve és nem is csillapodik. :D Még nem tudjuk kisfiú-e vagy kislány mert általában mindig hátat fordít az ultrahangon, bár még igazából meg sem kérdeztem, de az amniocentézis eredményéből majd 100%-ra kiderül a neme. Tervezzük, hogy megyünk 4d-re, de még korainak tartom. A hízásommal jól állok, az elején fogytam 7 kg-ot és ebből 1-2 kg jött vissza még csak úgyhogy még tartom a -5 kilómat. :D Remélem nem is jön fel túl sok! :D

Szép és aggodalommentes babavárást kívánok Minden kismaminak! :)

19hkm

2012. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!