Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan h valakinek a...

Létezik olyan h valakinek a melle semmit nem változik terheség alat és utána nem is tud szoptatni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Létezik, én így jártam sajnos. De, olyat is ismerek, akinek szintén nem változott a melle és tudott szoptatni. Szóval szerintem nincs összefüggés.
2009. júl. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És nem monták neked h mi lehet a gond?Csak azért kérdem mert nekem a 4.babám lesz és az elsö 3.-mat se tutam szoptatni egyáltalán és mindig tovább kellet miata korházba lenunk mert ugye nem ment a súlyuk és nem akarták el hini h télneg 1-2 csepen kivül semmi nem jön.Szerintetek lehet alami kivizgálást kérni h ki derüljön h mi a gond?
2009. júl. 3. 23:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Létezik olyan szerencsétlen genetikai adottság, hogy egy nőnek a szokásosnál alacsonyabb a mellében a tejtermelő mirigyek száma. Nem emlékszem, sajnos, hogy hogyan tudják ezt vizsgálni, de ez okozhatja azt, hogy nem tudod a babát szoptatni.
2009. júl. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár azt mondják, hogy a mell mérete nem függ össze a szoptatási képességgel, én mégis erre gyanakszom. Körülbelül AA lehet a kosárméretem, szóval gyakorlatilag jóformán nincs is mellem. Szerintem ez lehetett a kudarc oka. :-( Első voltam.
2009. júl. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!