Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valakinek már 16 hetesen...

Ha valakinek már 16 hetesen elkezd folyni a teje és a terhesség vége felé meg már elégé folyik akkor az jól fog tudni szoptatni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában minden terhes nő melle "gyakorol" a nagy feladatra, ahogy a méhe is. Van aki foglalkozik vele, van aki nem. Van akinek több elő-előtej jön, van akinek kevesebb. A szoptatás konkrétan a méhlepény leválásához köthető, onnan indulnak be az igazi folyamatok.
2011. okt. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van rendesen de nekem azt mondták hogy a 2 dolog nem függ össze
2011. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Atroposz ***** válasza:
Nekem 20 hetesen volt először előtejem, majd kiderül mi lesz szülés után.
2011. okt. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! ÉN egy 4 hónapja szoptató anyuka vagyok. Ismertem olyat is, akinek végig volt előteje, nekem egy kevés. Azt tapasztaltam, hogy semmi más nem fog számítani (a genetikán- vagyis tejmirigyek számán kívül), csak hogy gyakran tedd mellre az elején a babát, jól beinduljon a tej, és később is stimuláld a tejtermelést! A melled nem gép, és nem hülye- annyi tejed lesz, emennyire igény lesz. Jó, ha rendszer van az evések idejében (pl 2-3 óra átlagban), de ha korábban kéri, korábban add, ha több kell, két mellből szoptass, és majd megnő a mennyisége. Persze mindenki más, mindenkinek más válik be, de az az ismerősöm, aki óriási dudákkal már várandósan "csepegett", de később rosszul szoptatott, már tápszerezi a babát, és nemsokára el is fog apadni a teje. Tehát később fog eldőlni...
2011. okt. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!