Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhlepény tapadási helye...

A méhlepény tapadási helye befolyásolja, hogy mennyire érzem a babám csuklását?

Figyelt kérdés

Mellső fali a lepény, emiatt nem érzem, hogy csuklik a babám vagy még nem is csuklik?

Sokat mozog, forog, érzem rendesen. de azt a ritmikus mozgást, amit az elsővel is sokat éreztem, nem.

32hkm



2012. jún. 12. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
az én lepényem is mellső fali, és a babám állandóan csuklik. lehet a tied nem csuklik. az első gyerekem nem csuklott ennyit
2012. jún. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! 4. kisbabámat várom, a 4 terhességből kétszer volt hátsó fali lepényem és kétszer mellső fali. Most mellső fali van, de annyit csuklik a baba, hogy néha már sajnálom.:)Tapasztalatom szerint a lepény tapadásának a helye nem számít ezen a téren. Most ugyan úgy érzem, mint mikor a hátsó falon tapadt.

30hkm

2012. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is mellső fali a lepényem. Az elsővel hátsó fali volt és sokkal erősebben éreztem.

Én pont tegnap éreztem először határozottan,hogy csuklik,de csak azért mert feküdtem és a kezem a a hasamon volt. Amikor levettem a kezem,szinte nem is éreztem.

Szerintem nem csak a lepénytől függ,hanem a baba helyezkedésétől is.


30hkm

2012. jún. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Csak már nekem nagyon furcsa, hogy vagy nem érzem csuklani, vagy nem is csuklik.

Az elsővel hátsó fali volt a lepény és sokat éreztem csuklani.

2012. jún. 13. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!