Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a jelentősége annak hogy a...

Mi a jelentősége annak hogy a lepény a mellső falon tapad, vagy a hátsó falon vagy bárhol?

Figyelt kérdés

2012. jún. 9. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
szinte semmi,ha ellátja a szerepét akkor nincs baj.
2012. jún. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
a mellsővel csak annyi a probléma, hogy van aki emiatt érzi későn a baba mozgását, és az aprócska ütéseket mozgásokat nem érzi! mint pl én
2012. jún. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

na hát ez az.

mindenki ezt mondja.

kislányommal nekem is a mellső falon tapadt, mégis már a 14 héten éreztem őt és onnantól mindig,pedig nem voltam sovány,.


most 18 hetes vagyok kisfiam lesz, a lepény a hátsó falon tapad,már 11 hetesen bejelentkezett :)


bár mindkettő gyerkőc nagyon aktív.

2012. jún. 9. 16:35
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Akkor van gond, ha a méhszájat is takarja.

Vetélés veszély, anyai vérzés veszély, és tuti császármetszés, hiszen ha a lepény a helyén van, nem tud kibújni a baba, ha meg leválik de a gyerek még bent van, az tényleg nagy baj.

Ha a terhesség elején látják ezt az állapotot, és csak a lepény széle éri el a méhszájat, még van esély rá, hogy a méh növekedésével a lepény "feljebb vándorol".

2012. jún. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is mellső fali és én is ezt hallottam, hogy elvileg később fogom érezni a babát.

Mivel nekem első baba, így egyenlőre nem is tudom, mit kell érezni, eddig szerintem csak bélmozgások voltak az apró belső mozgások.

Várom az első igazi bejelentkezést :)

14+2 hetes kismami

2012. jún. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is mellső fali volt, mégis a 16. héten már éreztem, pedig én sem vagyok sovány.... szerintem egyébként ennek semmi köze nincs a súlyhoz, hogy ki mikor érzi először a babót.
2012. jún. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok.


Hát tegnap szerintem éreztem a babót.

Lefeküdtem és éreztem belülről két egymás utáni nagyon gyenge kis simit. Annyira megörültem neki, hogy egyből erre koncentráltam, utána volt egy kis bugyborékolás, de simi már nem volt este.

Mostantól nagyon figyelem magam esténként, amikor nyugi van. :)

2012. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Babeli Zurzavar ***** válasza:
7. valaszolo! delutan ( en 5 korul tettem) uzsizz, es mikor jol teleraktad a hasad fekudj le hanyatt, a talpaidat tedd az agyra es pihizz... erezni fogod:-) ha elalszol az sem hatrany, de az elso par alkalom olyan izgalmas hogy ugysem enged aludni:-)
2012. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!