Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normalis ha a lepeny a...

Az normalis ha a lepeny a "hatso falon tapad"? 13 hetes vagyok. Semmi egyebet nem mondtak, csak hogy hatso falon tapad. Ez rosszat jelent? Nem tiltottak semmitöl es meg csak azt sem mondtak h kimeljem magam az atlagosnal jobban.

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

Az a legjobb ha hátul tapad :)

2009. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem az utolsó előtti UH-on ami 32 hetesen volt hátsó fali a lepény.Gondolom nem probléma én is úgy tudom hogy az jó.
2009. júl. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is 13 hetesen hátsó falit mondtak.Örültem is,de nem kellett volna.A 18. héttől első fali,méhszájhoz közeli lett.És még most is az,semmit nem változott.


27hetes pocis

2009. júl. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat, bar nemtudom mostakkor örüljek vagy bankodjak miatta, mindegy majdcsak lesz valahogy.
2009. júl. 4. 08:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az első terhességemnél mellső fali, a mostaninál hátsó fali. Mindkettő teljesen jó. Az a baj, ha a méhszájhoz közeli, vagy fedi a méhszájat. Ez még változhat, de inkább rossz helyről szokott jó helyre vándorolni. Fordítva nem gyakori.

Állítólag a hátsó falinál jobban és hamarabb lehet érezni a pici mozgását. Én már nagyon várom, bár nálam amúgy is hamarabb várható, mivel a második.

14 hetes km

2009. júl. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!