Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetesen ez normális?...

11 hetesen ez normális? Kényelmetlen hason alvás?

Figyelt kérdés

Imádok hason aludni, mindig is csak így tudtam szépeket álmodni :)

De pár napja arra kelek éjjelente, hogyha a hasamon fekszem és nyom, kellemetlen, furcsa érzés. Látszik már, hogy ki van dudorodva a méhemnél, meg van dagadva :) Vékonyka vagyok, meg picike is, így gondolom ezért.

Normális dolog ez, hogy már ilyenkor kényelmetlennél válik, az ha rajta fekszem? Volt valaki így?



2012. jún. 12. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:

én a 20.hétig hason aludtam mert nem volt semmi hasam...most már sehogy se tudok...:-(

ilyenkor sztem még csak a puffadás miatt domborodik.

de mind1 is,ha nem kényelmes akkor ne aludj úgy!

babának nem ártasz vele az biztos!

36hkm

2012. jún. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem már a 7. héten kényelmetlen volt, ès én is nagyon hason alvós vagyok! Szerintem normális, legalább is nálunk semmi gond nem volt! Szép babavárást!
2012. jún. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen nektek! Megprobalok hozzaszokni, hogy az olalamon aludjak :))))
2012. jún. 13. 06:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, normális, változó, hogy kinek mikor jön elő ez az érzés. Én is hason tudok jókat aludni, de mindkét terhességemnél már az elején 5-6-7. héten már nem tudtam. Először még csak csak, úgy, hogy az egyik lábam térdnél behajlítva fel volt húzva, így nem teljesen a hasamon feküdtem. De utána már úgy sem. Már én is úgy vágyom rá, hogy végre elhasalhassak az ágyon kényelmesen... még kb. 10 hét :o))
2012. jún. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Normális, de pszichés jelenség.


(A méhed még a szeméremcsont mögött van, nem emelkedik elő ilyenkor, bármily' vékony is vagy. :) A hólyagot lehet ilyenkor érezni, a megnagyobbodott méh ezt nyomja előre. Tehát nem árthatsz semmiképpen a hason fekvéssel. Mondjuk később sem, de most semmiképp)

2012. jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!