Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. babámat várom, van egy 8...

3. babámat várom, van egy 8 és egy 3 éves lányom. Akinek van már családja hogy oldja meg hogy itthon is minden OK. Legyen? Én főleg a kicsi miatt izgulok.

Figyelt kérdés
A nagylányom már tudja mit jelent az a pár nap amig anya nem lesz de a kicsi még nem.Nem is volt még nagyon távol tőlem pár órát kivéve.Anyukámnál fognak aludni a férjemmel mert ő addig is dolgozni fog amig mi bent leszünk hogy akkor maradhasson itthon amikor mi is hazajövünk.De már Du.2-kor ő is velük lesz.Ti megengedtétek hogy ők is meglátogassanak?Nem lett rosszabb?Nem tudom hogy bírjuk ki olyan lelkiismert furdalásom van?KI hogy oldotta ezt meg hogy senki ne sérüljön?35h
2009. júl. 4. 06:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én a második babámat várom,és nekem is lelkiismeretfurim van,de 8 éves a lányom,és imádja a hasamat.mindig puszilgatja,szerintem be fogom hozatni,olyat úgy sem lát ami megtöri lelkileg,max,ha mész ki hozzá,akkor vigyél neki/nekik egy ajándékot amit a kistesó küldött! :) Én is fogok neki venni valamit. Én múlt héten voltam az ikeába,és vannak sok apró plüssök,vettem egyet a lányomnak,mert a pici is kapott valamit,és mondtam hogy ezt a tesó választotta,mert akkor rúgott mikor a kezembe tartottam a játékot,a azóta az a szerencsehozó elefántja :) Szóval hidd el nem lesz semmi probléma,mondogasd neki hogy nem sokára meglesz a tesó és miatta kell pár napot távol lenni,de ugyan úgy szereted mint az elött,rugalmassak ám a gyerekek! :)Boldog babázást,és könnyű szülést kívánok!

Ada (33 hetes)

2009. júl. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi gond, nekem is 3 éves volt a lányom fél éve, mikor szültem.

Mivel nem tudtam felvenni őt a nagy hasam miatt, alig várta már, hogy bemenjünk a kórházba és a doki bácsi kivegye a testvéreit a hasamból, hogy újra felvehessem!

Jött látogatni, nagyon örült nekem, ilyenkor neked CSAK vele szabad foglalkozni, a párodra se lesz időd sajnos... Úgy készüljetek. Meg telefonon beszéltünk, vidám legyél a telefonban, kérdezgesd őt, érdekeljen, hogy mi van vele.

Aztán persze el ne felejtsen a kistestvér ajándékot vinni neki, amikor mentek haza!!! Az segít a féltékenység ellen. Az enyém nagyon szereti a tesókat, és nagyon szereti aza jándékba kapott plüss kutyákat, azokkal alszik. És már ő a nagylány, mert kistestvérei vannak, mindenkinek dicsekszik velük.

2009. júl. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 8 és 2 évesek a fiaim.A 3. kislány lesz.Most 37 hetes vagyok,de 34 hetesen hidráláson voltam 3 napot a kórházban.Az volt a főpróba,mert igazándiból én is féltem itthon hagyni őket.A kisebb születésétől kezdve velem volt minden éjjel.Aztán elég jól sült el a dolog,be is hozta az apjuk őket,nem volt semmi probléma.Leszámítva egy kis kényeskedést.Azért kíváncsi vagyok,hogy fogadják majd a kishugit látva,mert míg bent van nem olyan kézzelfogható nekik.Ajándékkal én is készülök,csak még nem döntöttem el,hogy a kórházban adjam oda nekik,vagy ha hazajöttünk.De ne izgulj,meg fogod oldani.
2009. júl. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi lányok a válaszokat!Látom nem csak én vagyok ilyen érzékeny.Ez az ajándék jó ötlet hallottam már róla és mégse jutott az eszembe.Szerintem én is megfogom engedni hogy bejöjjön a kicsi is hozzám mert 4-5 napot sem ő sem, én sem fogunk kibírni.A nagylányom meg nem is kérdés hiszen ő már volt ilyen helyzetben.Amugy ő nagyon tud a kicsi felett anyáskodni.sokszor már ugy kell neki szólni hogy tulzásba viszi.Mindenkinek könnyű szülést kívánok!
2009. júl. 5. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!