Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 16 (nemsoká 17) éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 (nemsoká 17) éves fiúnak a családja, vagy a szerelme a fontosabb?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt pl azt, hogy hogyha életveszélyben lenne a mindennél jobban szeretett barátnője, meg az anyja vagy testvére vagy valaki, akkor kit mentene először? (és a családjával sincs rosszba) ez egy elég szélsőséges példa volt, de na... elkezdett foglalkoztatni ez a kérdés.
2011. febr. 3. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a családra voksolok. Pasik csajok jönnek-mennek de ha normális családod van, akkor ők mindig ott lesznek melletted. Mindííg minden körülmények között. Amúgy a példa elég morbid.
2011. febr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Család egyértelműen.
2011. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Egy ennyi idős fiút még nagyon befolyásol a családja, főleg ha jó a viszonyuk. Remélhetőleg életveszélyes helyzetre sosem kerül sor, de azt ne felejtsd el, hogy még teljesen tőlük függ. tapasztalat alapján olyan 20 éves kortól várd el egy fiútól, hogy bizonyos helyzetekben a család elé helyezze a párját, de akkor is CSAK bizonyos helyzetekben. A családhoz teljesen másfajta kötelék fűz még ennyi idősen, szerintem ilyenkor még nem is érdemes ilyesmin gondolkodni, hogy kit választana:)
2011. febr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát jó tudom.. de akkoris. :D

és ha annyira szereti a csajt, hogy téényleg mindennél jobban, és úgy tartja, hogy ő a "nagy Ő" meg minden, akkoris a család?:D ( másnál pl nem gondolta így )

2011. febr. 3. 12:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor is a család.Mindenképp a család.A lány egyáltalán nem biztos,hogy mindig melletted lesz,a családodra viszont mindig számíthatsz,bármilyen bajba kerülsz.Ez csakis akkor derül majd ki ha adódik valami oltári nagy baj.
2011. febr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is ígyvan amúgy.. csak érdekel a véleményetek. (:
2011. febr. 3. 13:00
 7/9 anonim ***** válasza:
bár nem vagyok srác, de a családot választanám tuti. de nem kell ennyire mélyre menni, ha a pasim és a barátok közül kéne választani, akkor a barátok. egy igaz barát is többet ér mint egy srác, aki bármikor otthagyhat, vagy fordítva. :)
2011. febr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hat, en nem 16 hanem 26 eves vagyok, de meg en is ugy vagyok vele, hogy a csalad. Ok 17 eve allnak melletted, fogtak a kezed az elso lepeseknel, veled voltak, segitettek, neveltek eleted minden fontosabb esemenyeben resztvettek. Ehhez kepest van valaki, aki fontossa vlaik neked, beleszeretsz, de a te korodban kb feleve-egyeve lehettek egyutt maximum. Egy ev nem er fel tizenhettel. Idovel persze, ha a lanybol a feleseged lesz, tehat vele alkottok uj csaladot, akkor mar o lesz az elso, termeszetesen. De ehhez ido kell, nem egyik pillanatrol a masikra tortenik.


A szelsoseges peldadnal maradva, egy esetet azert el tudok kepzelni ha a baratnot mentenem elsonek: ha peldaul a gyermekemet hordja. De ehhez mar ugyanaz az erosseg kell mint ahhoz hogy hazassagra gondoljak.


Egyszer volt egy olyan baratnom aki osszejovesre szamitott egy heten belul az elso helyre tartott igenyt minden teren, feltekeny volt a csaladomra es keptelen volt megerteni hogy fontosak nekem, ki is dobtam azonnal.

2011. febr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

attol függ, ha a csajt is már családtagnap tekinteném mert együtt vagyunk már évek óta, akkor lehet meggondolnám...

de nem vagyok kapcsolatba egy lánnyal se kb szal csak a család lehet veszélybe kb


f17

2011. febr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!