Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hétvégén pihenni voltunk a...

A hétvégén pihenni voltunk a nyaralóban. Egész hétvégén nem nagyon mocorgott.. Nagyon ilyesztő volt.. Lehet, hogy a jó levegő, és a nyugalom elnyomta?

Figyelt kérdés
a 3.napon bepótolta,de az a két nap szörnyü volt. Miért van az,hogy kihagy 1-2 napot a mozgásban???? (23 hetes vagyok)
2008. ápr. 27. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet igen,lehet hogy front volt,akkor is nyugiznak!nekem is volt nemrégiben hogy 2nap szinte semmit nem mocorgot,nagyon rossz az!utána persze nekem is bepótolta.Vannak napok mikor fáradtabbak,többet alszanak:)
2008. ápr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen sőt mostmeg már nem is mozog nekem annyit-29hetesen,biztos kevesebb a hey neki.

amúgy nekem erre azt mondta a dokim teljesen normális,mert neki is vannak aktívabb napjai és van,hogy fáradtabb és ezért nem mozog annyit.Szerintem ne aggódj.

2008. ápr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeségnek tűnik amit írok, de én ezt figyeltem meg: ha számára idegen helyen vagyunk hosszabb ideig, akkor nem mozog. Nem tudom hogyan érzi meg, de szinte mindig ez van. Lehet azt érzi, hogy én nem érzem magam otthonosan! De lehet fronthatás is és lehet csak lustibb kicsit.
2008. ápr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!