Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet? Az éjszaka arra...

Mitől lehet? Az éjszaka arra ébredtem, hogy szúr az oldalam, mint amikor beszorul a levegő csak jobban, de ha fordultam elmúlt. Arra gondoltam, hogy a vesém, de akkor az folyamatosan fájna, felfázva sem vagyok, a vizeletem normális, megnézettem.

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 10:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem a gyorsabb vagy normál tempójú sétától szokott beszurni, van ugy hogy mindkét oldalon. Emiatt nem is tudok nagyon sétálni csak biciklizni vagy ha öregember típusú ritmust veszek fel. Csak ahhoz meg türelmem nincs! Azt mondta nekem a doki hogy valószinű ugy fekszik hogy nyom valamit!

Én ebbe már beletörődtem...Sajna ez van:(

Lehet ahogy te is oldaladra fordultál elkezdett valamit nyomni. De azért kérdezed meg a dokid. Lehet a tied okosabb mint az enyém!:)

24 hetes pocis

2010. jún. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!