Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Hogyan bírjátok ezt...

Kismamik! Hogyan bírjátok ezt a meleget? Mit tesztek ellene?

Figyelt kérdés

Nekem alacsony a vérnyomásom, de a kávét nem bírom, a tejet nem bírom, még a keverős kávét se tudom meginni. Hányingerem van, pedig már elméletileg nem kéne és szörnyen hisztis vagyok.

Mindenkinek az agyára mehetek (nem mondják, de tudom, hogy nehéz elviselni engem).:S

A pici is érzi és én is érzem, hogy rossz neki, máshogy rúg(nem beképzelem, mert szinte fáj, ahogy rugdos, csak akkor ha front van, vagy nagyon meleg). Sokszor tusolok, de már lehet ez is felkavar engem is és őt is, mert gyakran hányok utána.

Előre is köszi a válaszokat!

26 hetes km.


2009. júl. 4. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:

huh,hát ezzel én is így vagyok...nekem a dög melegben hátul rugdos,ami nem valami kellemes érzés...én hidegvizes törülközőt teszek a bokámra,a tarkómra,mintha lázat a karnék lehúzni...nekem ez bejön..meg tusolás után meg nem törülközök meg,hagyom h megszáradjak..nekem ezek segítenek..

az meg hogy elviselhetetlen vagy,ez betudható a terhességnek..én is egy hisztis dög tudok lenni egy hárpiával összegyúrva,de ez állítólag normális..(remélem is hogy az,mert ha nem akkor nagy gáz van:):):))

23 hetes kismama

2009. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs erőm semmihez.Már csak vegetálok,pedig nem kéne,mert átalakítjuk a lakást.Igaz szerdától elutazunk a nagylányommal vidékre pihenni.Addig a szorgalmas apucika és a keresztapu festenek,vakolnak.Szóval pakolnom kéne mindent zsákokba,de valahogy nem megy....:-(

Ma is már legalább 5x átöltöztem.Szó szerint szakad rólam a víz.Úgy látom magam,mintha eltorzult volna az arcom...stb...

Na mind1.Ki bírjuk igaz lányok??:-D

Üdv.35 hetes km.

2009. júl. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak én sínylődöm!!!:)....Sajnos ezzel jár....de amikor majd megszületik....:)..jajj

Hát senkit nem irigyelek most, akinek baba van a pociban...kitartást kívánok én is mindenkinek!

Amúgy a tarkóra tett vizes törcsi nálam is bejött!!!

Nekünk csak a szobát kéne átalakítani, ...de mindig csak halogatom..meg még festeni is kéne egy-két helyen!:S...

Majd apródonként!

Kitartás!

2009. júl. 5. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!