Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen baj érheti a babámat...

Milyen baj érheti a babámat 34 hetesen? Ugye már semmiféle magzatelhalás vagy vetélés nem léphet fel?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Pontosan mire gondolsz?

Állítólag mivel szinte teljesen kifejlett sok baj amár nem lehet, azért vigyázni kell, mert pl. beütheted a hasadat...balesetek...

2012. jún. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ilyenekre nem szabad gondolni, problémák felléphetnek, de nem akkora eséllyel, mint az első 12 hétben!

Előfordulhat, hogy a köldökzsinór a nyakára tekeredik, a méhlepény súlyos elmeszesedése> nem táplálja a babát!

2012. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ilyenekkel.
2012. jún. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ahogy közeledek a végéhez egyre jobban és jobban féltem öt.
2012. jún. 14. 13:37
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Bármi előfordulhat. Nekem a 39+4-en a pocakomban halt meg a babám. -> nem tudják miért.
2012. jún. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
tesómnak a 36. héten halt meg a babája, nem tudják miért
2012. jún. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%

Kedves válaszolók! Nagyon sajnálom azt akivel ilyen történt, de mi a francért kell rémítgetni más kismamákat? Ennyi erővel persze hogy bármikor érheti baj. Ha megszületett akkor is, meg 5-6-20-40 évesen is. De nagyon pici az esélye hogy pont az utolsó terhességi hetekben.


Kérdező!

Ismétlem, ne agyalj ilyeneken, mert be fogsz golyózni.

2012. jún. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem töröld ezt a kérdést, ne foglalkozz ilyenekre, mert még a végén bevonzod.

Csak pozitívan szabad mindenhez hozzáállni, főleg egy baba érkezéséhez.

2012. jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
mert ez is az élethez tartozik. Az élet nem csak jó dolgokból áll, és a legnagyobb hülyeség homokba dugni a fejünket, mert azt gondoljuk akkor nem érhet baj.
2012. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván ő is tudja hogy lehet baj, különben nem agyalna ezen, de most komolyan le kell írni, hogy igen az én babám is x hetesen halt meg? Nem lehetne esetleg megnyugtatni a kérdezőt, hogy igen, lehet baj, de nagyon ritka, és nem érdemes ezért aggódni. Vagy azzal hogy leírjátok hogy igen az enyém, ismerősömé, rokonomé meghalt, talán elértek vagy segítetek valamit? Komolyan nem értem ezt a hozzááláást. HA én aggódok aggódjon más is?
2012. jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!