Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utalhat ez kezdődő vetélésre?

Utalhat ez kezdődő vetélésre?

Figyelt kérdés

6 hetes terhes vagyok tegnap görcsölt a hasam, éjszaka pedig barnás vérzésem volt.

Ma reggelre pedig halvány rózsaszínes,néhol piros vérzés,de nagyon kevés pár csepp.


Ti mit tennétek?



2012. jún. 11. 10:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Azonnal menj a kórházba vagy a dokihoz, barnázás még nem lenne akkora probléma, de a vérzés már utalhat rá. Ha most elmész, nem lesz gond.
2012. jún. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szia én azonnal mennék a orvoshoz!Ha hormonelégtelenség miatt barnázol kapsz gyógyszert és nem lesz semmi baj!Ne várd itt a válaszokat indulj az orvoshoz!Tapasztalatból mondom mert én sajnos elvetéltem.
2012. jún. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Azonnal orvos! Ha nem rendel a dokid, akkor ügyelet! Orvosi segítségre lehet szükségetek! Ne itt várd a válaszokat! Menj!
2012. jún. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Bizony doki!!!! Remélhetőleg nincs baj és kapsz rá gyógyszert.
2012. jún. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Azonnal orvos, ne minket kérdezz!
2012. jún. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Írd meg, hogy mi volt a dokinál.
2012. jún. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
ORVOS!!!éjjel is mindig van ügyelet,én is így voltam rohantunk a kórházba,de sajnos már nem tudtak segíteni :( 8hetes voltam,szorítok neked hogy minden rendbe legyen!!
2012. jún. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Dokihoz menj!!!
2012. jún. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Ma délbe elmentem a dokihoz.

Hüvelyi ultrahangon megnézte,de nem találta petezsákot,se a babát.

Én annyira nem értem!! Itt van előttem 3db pozitív teszt amit 1hete csináltam erre...sehol semmi.

Azt mondta nem kizárt,hogy még annyira pici,hogy nem látszik még a petezsák se. DE egyértelműen növekedésnek indult a méhem így a terhesség elméletileg elindult. Csináltam egy tesztet ami NEGATÍV lett. Annyira kiborultam,de mondta a nővérke ez előfordul,ha nagyon korai a terhesség.Most a méhen kívüli terhességet próbálják kizárni. Holnap megyek vérvételre.


A gond,hogy a vizsgálat óta nagyon vérzek. Pedig a kérdés kiírásakor reggel fokozatosan megszűnt. Okozhat a hüvelyi UH bármi sérülést/tényleges vetélést?


Már nem értek semmit!! :(

Holnap délben derül ki,hogy a HCG szintem több-e mint nulla.Vagyis terhes vagyok-e?


Kész vagyok idegileg!!

2012. jún. 11. 18:02
 10/19 anonim ***** válasza:
# 7/9 vagyok,nagyon sajnálom :(( én úgy tudom a hüvelyi ultrahang teljesen bizonságos legalább is nekem nem volt vérzésem utána,most látott elöször doki miotta terhes vagy??most volt az első ultrahangod??majd írd meg mi volt, szoritok neked hogy minden redben legyen!!
2012. jún. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!