Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38hetes kismamák hogy vagytok?

38hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én már alíg bírom ezt a meleget,fáj mindenem,túl nagy nehéz a pocim már majd le szakad a hasam,minden órába jönnek a joslófájások,keményedek össze-vissza....már szeretnék túl lenni rajta!
2009. júl. 4. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia,en "csak" 36 hetes vagyok de ugyanezt erzem,szeretnek setalni de mar nehezemre esik,itthon nagy nehezen fozocskezek,a takaritast hanyagolom,szerencse hogy a ferjem mindenben segit,turelmetlen es ideges vagyok.Kemenyedik a poci,ejjel 3* vece stb.Ja,gyomorsav literszamra,mar a sima viztol is savam van...Valahogy csak kibirjuK..
2009. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát igen nekem is nagyon ég a gyomron!A multkor különben azt hittem irány szűlni de semmi,olyan jóslóim voltam hogy csak na,reggelre megint semmi:(ez volt kb.1 hete...azóta várom a csodát:)
2009. júl. 4. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Jah,a meleg engem is kikészit. Én is annyira mennék csavarogni,de kb. 5 perc alatt elfáradok,na meg pisilni kell,mihelyst kiteszem a lábam...a hasam alja szokott fájdogálni,meg estére a derekam. Minden kis apró jelre figyelek,mindig azt hiszem,hogy talán eljött az idö. :) De ugy érzem,hogy túl jól elvan a Babám odabennt,nem fog ö hamarabb kijönni. De már csak 2 hét,ezt kibirom valahogy. Amugy iszonyatosan izgulok már! :)
2009. júl. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!