Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtetek pakolászni,...

Mikor kezdtetek pakolászni, nagytakarítást elvégezni, babaruhákat kimosni?

Figyelt kérdés

Tavaly festettünk,így most elmarad.

30 hetes vagyok, azon gondolkodom, hogy lassan azért már hozzákezdhetnék a függönyök kimosásához(bár idén már mostam őket kétszer is), a ruhák kimosásáhzo vasalásához.

Második baba, az elsővel nem voltak "ilyen gondjaim", ott adott volt a festés, és utána minden egyéb!!


2012. jún. 15. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:
38 hetes voltam, amikor költöztünk. Előtte csak a kórházi csomag volt meg. Bár a babaruhák össze voltak rakva, de kimosva semmi nem volt...
2012. jún. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy hónappal előtte igyekeztem mindent teljesen elrendezni, hogy ha hamarabb jönne a baba, akkor se kelljen kapkodni.

Valaki írta, hogy vajúdás alatt pakolta a kórházi cuccait, én bediliztem volna, ha akkor kell.

2012. jún. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

24 hetes terhes voltam, amikor reggel úgy keltem fel, hogy én akkor ma nagytakarítást végzek.

Meg is történt, mindent megcsináltam. Alig akart a testem megállni pihenni.

Este 8:23 perckor már a szülőszobán feküdtem és próbálták visszatartani a szülést. Az volt a mázlim, hogy nem folyt el a magzatvíz.

Végül 40+5 naposan sürgősségi császárral jött világra a lányunk, de 24. héttől egy percig sem éreztem a fészekrakó programot magamban.

Mivel fekvésre voltam ítélve, így 34. héttől mostam, vasaltam, pakoltam, stb...

Nem vagyok egy egyhelyben maradós.


Szülés előtt két nappal még államvizsgáztattam. Mókás volt .. :)))

2012. jún. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Takarítási láz folyamatosan megvan:)

költöztünk 36 hetesen

nagytakarítást is többször csináltam már a terhesség alatt

a babaruhákat már vagy 5x kimostam, szerintem ma utoljára:)

a cuccom is már régóta össze van pakolva


a 3. gyerekemet fogom szülni (6év alatt) így nincs idő a lazsálásra:)

2012. jún. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!