Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14. het elejet taposom,...

14. het elejet taposom, ilyenkor mar valamivel csökken a veteles eselye, ugye? (elsö 12 hethez kepest) a kellemetlen tünetek muloban, masfel hete voltam dokinal, minden rendben.

Figyelt kérdés
jo lenne mar valami pozitivat hallani, nem mindig csak azt hogy "meg könnyen lehet baj".
2009. júl. 4. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A 16.hét környékén valószínű,hogy megszűnnek a tünetek,tele leszel energiával.Ne parázd túl a dolgot,csak pozitívan!!11 hetes babás
2009. júl. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan sajnos nincs,hogy nem lehet baj...

Én 35 hetes vagyok,de még mindig aggódom,és azt hiszem ez már így is marad mindaddig,míg meg nem halok.A gyermek egy egész életnyi aggódás.


Nem vagyok jó vigasztaló...:-D


Az orvos szerint minden rendben,akkor minden rendben.

2009. júl. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igy van, csatlakozom az elottem szolohoz, mindig lehet valami, nekem mar 2x kellett az ugyeletre futnom pedig alig haladtam meg a felidot, es mindig massal...egyszeruen nincs olyan hogy hatarvonal...es akkor most innen minden csak oke lehet...lehet, de...ott a de...mindegy hanyadik hetben vagy, ez igy van!
2009. júl. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!