Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok, és...

7 hetes terhes vagyok, és ilyen állapotban nem kívánom a szexet. De a párom minden nap próbálkozik, hátha kedvet kapok hozzá. Velem van a baj? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokszor émelygek, hányok, étvágytalan vagyok és alvás előtt nem tudom, hogy forduljak, hogy ne fájjon a hasam. Lehet ezért nem megy?
2008. ápr. 28. 08:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy ezért. De ne aggódj, meg fog ez változni! Mondd a párodnak, legen egy kis türelemmel, amikor az ember folyton rókát fog, nemigen van kedve a szexhez. Nálunk is így volt az első 12 hétben - szegény páromnak muszáj volt gyakorolni az önmegtartóztatást, aztán szépen újra elkezdtem kívánni az együttlétet, miután megszűntek a panaszaim. Kitartás,később könnyebb lesz, pont most vagy a legroszabb időszakban. Nekem a 7-11 hét katasztrófa volt. Utána viszont semmi gondom nem volt és nincs is. Már 29 hetes vagyok és még mindig jó összebújni... Persze a pocak miatt nehezebb, de azért megoldjuk!

Minden jót nektek, boldog babavárást!

2008. ápr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!Nyugodj,meg ez el fog múlni.Nálunk is igy volt.Amig túl nem voltam a hányos-émelygős időn,alig voltunk együtt.Meg is kaptam,hogy csak addig kellett amig a gyerkőc összejött!:))


21hetes kismama

2008. ápr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Megnyugtató, hogy pár hét múlva minden jobb lesz. :)
2008. ápr. 28. 08:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért viszont TE legyél a lényeg, most muszály megértenie a párodnak, hogy nem éppen a legkényelmesebb alhasi napjaidat éled, oldjátok meg másképpen a dolgot, csak te érezd magad jól és nyugodtan, ez még egy jó sexnél is többet ér!!!
2008. ápr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy hete mult el a hanyingeres korszakom,akkor en sem kivantam a szexet...es most azon veszem eszre magam hogy reggel felkekeskor maszok ra a paromra...azota nagyon kivanom...most 11 hetesek vagyunk..
2008. ápr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én sem kivántam a szexet addig mig a hányingerek megvoltak,kétségbeesve kértem én is tanácsokat,de hidd el változni fog a helyzet,most 21 hetes vagyok és jobban kivánom a szexet mint valaha!A lényeg h biztositsd a párod arról h nagyon szereted,és akkor megfogja érteni ezt az átmeneti állapotot:)Boldog babavárást
2008. ápr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nalam is az elejen ez volt,pedig nem volt hanyingerem sem,de vmi miatt nem kivantam a sexet.

Na de most meg eszmeletlenul,ugyhogy ez nalad is majd olyan lesz mint regen,sot lehet,h meg jobb.

Gratulalok a babadhoz

2008. ápr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia,és lassan 34 hetes vagyok,és sajnos még mostsem tudok a szexre gondolni,és nem is hiányzik.De lehet hogy nálad hamarossan megváltozik az érzés a szex iránt.
2008. ápr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 19 hetes vagyok. 6ik hét óta nem kivántam a sexet, rá gondolni sem tudtam, és a vágy csak most jött vissza, 2-3 hete, pedig én nem is hánytam és émelygős időszakom sem volt, ugyhogy kitartás.
2008. ápr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát csak figyelj... valószínű visszajön a kedv! Én 16 hetes vagyok, és sosem voltam ennyire beindulva...
2008. ápr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!