Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, Ti így az áldott...

Kismamák, Ti így az áldott állapotban is szőrtelenítetek odalent?

Figyelt kérdés
:) Bocsi a kérdésért, csak érdekel... Én szőrtelenítek, de egyre nehezebb megoldani :):P
2011. febr. 3. 19:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Most vagyok 40 hetes óriási pocakkal, de még próbálkozok, bár most már közel sem olyan tökéletes az eredmény, csak olyan elfogadható:)
2011. febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Szia! Amíg tudom, addig igen. Utána is jó lenne valahogy megoldani. Nem szeretem a "dzsungel harcos frizurát". :)
2011. febr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
én utálom ha szőrös, úgyhogy mindig a párom csinálta, mikor nem tudtam a hasamtól :))
2011. febr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
:D jajj nagyon aranyos, amiket írtok... Jót nevettem rajta... Igen, nagy hassal már elég vicces a szitu.. :) Engem a múltkor a férjem kinevetett, mikor látta a "szenvedésem" de nem zavar, mert én se szeretem a dzsungelt.. :S :))
2011. febr. 3. 19:49
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én végig csináltam, aztán a szülés napján mielőtt indultunk a kórházba, két fájás közt gyors zuhany, és borotva:D

Semmit nem láttam, csak érzésre mentem, de a szülésznő bent azt mondta, jó munkáét végeztem:)

2011. febr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
:D Én is valahogy így tervezem... szülés előtt megborotválkozni.. :)))
2011. febr. 3. 19:56
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Nekem a férjem gyantázta a fazonom!

Felfeküdtem az asztalra és csak jajgattam a fájdalomtól, de megérte mert jó volt utána! Borotvát nem tudok használni sajnos, így a gyanta tökéletesen bevált!

2011. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2011. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Huhh nekem nagyon nagy mázlim volt, 4kor elmentem fürdeni hajatmosni, valamint kemény 1,5óra alatt sikerült magam mindenhol leszőrteleníteni, hulla fáradt voltam a végére:)

Erre 6kor elfolyt a magzatvizem:D

2011. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%

Mindig megpróbáltam behúzni a hasam:D olyan automatikus megmozdulás volt(cipőnél is), persze a lánykám mindig figyelmeztetett, hogy hé ez nem háj, anyu!

De valahogy vakon is ment a dolog, sok tapogatással, aztán apát is megkérdeztem, milyen munkát végeztem.

Tény, hogy nem 2perc alatt lettem "randiképes"

2011. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!