Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nyíregyházi kórházban...

A nyíregyházi kórházban dolgozó orvosokról mi a véleményetek? Kit érdemes felfogadni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 15. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden doktor nagyon készséges, és kedves. A nekem legszimpatikusabb Rácz Krisztina doktornő volt, így őt választottuk. De én egyébként sem akartam férfi szülészt.

Szülésznőt viszont inkább megéri felfogadni, mert ők egész végig veled vannak, és mindenben segítenek. A dokik csak néha rád néznek.

2012. jún. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én dr Papp Károlynál szültem nagyon rendes volt végig szülés után minden nap megnézett és a kisfimat is külön megnézte ja és nem kapott egy vagyont es nem keveselte
2012. jún. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon rendesek, velem azok voltak (7éve). Dr. Medve László volt az orvosom, középsuliban tanított, így egyértelmű volt a választásom.
2012. jún. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Pethő György főorvos úrnál szültem császárral. Meg voltam vele elégedve.
2012. jún. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Dr Adorján Gusztávot tudom ajánlani!

5 hónappal ezelőtt szültem Dr Adorján Gusztávnál a fiamat, és természetesen terhesgondozásra is hozzá jártam. (MEg már a gyermek fogantatása előtt is!)

Egy páciense által kerültem hozzá, és nem véletlenül jártam 50 km.-ről hozzá!

Nála emberibb orvossal még nem nagyon találkoztam, borzasztó alapos, nagyon odafigyel a betegeire, nagyon közvetlen, tipikusan az az orvos akire az ember nyugodtan rábízza magát, és a gyermekét is.

Nagyon korrekt, és bármikor lehet rá számítani!

Ha lesz következő gyermekem, ismét nála fogok szülni!


Tudom, hogy nagyon rózsaszínűre sikerült amit leírtam, DE tényleg ez a valóság.

És bár az alany én voltam, a férjemnek ugyanez a véleménye

2012. júl. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!