Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 33. hetben jarok es teljesen...

A 33. hetben jarok es teljesen leszallt a hasam az egyik naprol a masikra! Ez ugye nem jelenti azt, hogy hamarosan szülni fogok?

Figyelt kérdés
Kicsit meg vagyok ijedve,mert ez az els terhessegem es eddig aki latott az azt mondta,hogy hamarosan szüli fogok!Remelem csak ijesztgettek es nem fog idö elött bekövetkezni!Penteken voltam orvosnal es a mehszajam is zarva van!
2009. júl. 4. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nyugi!:) Nekem is a 33.héten szállt le a hasam és a 40.hétben a doki indította meg a szülést....szóval semmi para...ettől mmég kihúzod a végéig:)
2009. júl. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na én is így voltam, teljesen zárt méhszájjal.

Nem, hogy nem szültem előbb, még túl is hordtam. A 6. napon kellett befeküdnöm a kórházba,s végül a rá következő 4. napon született meg a kisfiam császárral. (Sajnos az oxitocynra sem reagáltam)

DE ez mindenkinél másképp van , a méhszáj egyik pillanatról a másikra is kinyílhat, s az, hogy pocid lent van jelzi, hogy már nincs sok hátra, nem feltétlen azt, hogy már holnap szülni fogsz, lehet, hogy , csak 6 hét múlva. Szerintem ne aggódj,ami veled történik az teljese természetes.

2009. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!