Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leszállt a pocakom, és azóta...

Leszállt a pocakom, és azóta eléggé cudarul vagyok. Szerintetek sok van még? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

3-4 napja szállt le a pocakom, de teljesen nyivlánvalóan. Előtte komoly légszomjam volt, folyton küzdöttem a savval, és alig fért vmi a gyomromba. Azóta teljesen megszünt a légszomj, semmi sav, folyton ennék, és látszik is, hogy lejjebb van.

Viszont azóta folyton be van feszülve a pocakom, feszít a gátam, nyilalgat a hüvelyem, sok a jóslóm, főleg este, erősek, és rendszeresek, a derekam olyan, mint a beton, a cicim pedig feszül, és csordogál belőle a tej.

Második babámat várom, ő 38+5-re jött 4300g-mal, most 36+0 vagyok. Szerintetek sok van még? Elég rosszul viselem :(. Létezik, hogy még egy hónapig ez lesz?


2011. szept. 1. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
hááát.. nekem pocileszállás után kerek 1 héttel indult meg a szülés. Lehet, hogy már nincs sok időd...
2011. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia! nekem is miután leszállt a hasam 1 hétre rá jött a baba! :) de a barátnőmnek az első gyerekkel a pocileszállás után 2 hét volt kereken! és a második gyerekkel pedig 3 nap! változó szerintem. nekem annó azt mondták hogy ha leszáll az nem jelenti hogy pár napon belül jön, de nagy rá az esélye, hogy 10 napon belül! ami fölötte van az már inkább ritka.
2011. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát eléggé "közel a szülés" tüneteid vannak.Egy hetet még ki kéne bírnod,hogy ne legyen koraszülött a baba,ha jól tudom!

Feküdj és pihenj sokat!

36hkm

2011. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én vagyok a ritka példa,ellen példa.nekem 31 hetes uh-on mondta a dokim,hogy leszállt a pocakom(a tünetek nekem is azota enyhültek,söt teljesen elmultak:gyomorégés,sa...).Azota sok joslom van,és egyre erösebbek.

35+6 hkm

2011. szept. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!