Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik ti hogy takaritjátok...

Kismamik ti hogy takaritjátok a lakást? Nem féltek a vegyszerektöl?

Figyelt kérdés

ez most hülyén hangzik, csakhát mondják hogy kerüljük a vegyszereket...

én ma egész nap takaritottam a lakást...

olyan rossz érzés, ha arra gondolok hogy akkor most nem vigyázok rá eléggé?


2009. júl. 4. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert valaki terhes, még nem kell, hogy megegye a kosz :) Nyugadtan takarithatsz, de szellőztess.
2009. júl. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Engem férjem nem hagyott semmit csinálni!! De szó szerint :(
2009. júl. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én mostanábam citromot csavarok a felmosóvízbe vegyszer helyett. Szép a kő tőle, erős zsíroldó hatású, a vízkövet is leszedi, igaz nincs jó illat utána, de nem bánom. A konyhapultot is így takarítom, és még sok mást, a fabútorokon kívül.

4,5 hónapos baba anyukája

2009. júl. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Megcsinálja helyetted más? Nem... akkor neked kell..

Én nem bírom a Domestos sagát, 2 napig marja a tüdőm, de akkor is kell takarítani...

Ez van.

2009. júl. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szuper maszkokat, gumikesztyűket lehet kapni én így oldom meg. Ja és a LIDL-ben tök jó áron lévő tisztítószereket találtam ráadásul szinte semmi szaguk nincs. És így nincs lelkiismeret-furdalás sem.
2009. júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15 hetes terhes vagyok, és én is mindig ezen aggódok. Nekem a férjem a takarításba sajna nem nagyon segít be, ezért nekem kell megcsinálni. Énis mindig szellőztetek, és gumikesztyűt használok. Szerintem így nem lesz baj. :-)
2009. júl. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a férjem megcsinálta azokat a dolgokat, amikhez erősebb szerek kellenek (kád vízkőoldózása, wc takarítása), a terhesség végefelé porszívózni se engedett (a mai napig ezeket őcsinálja, pedig már 3,5 hós a babánk). A többi házimunkához nem kellenek erős szerek, azokat továbbra is én csinálom. Terhesen valóban nem ajánlott a kád fölé hajolva beszívni a vízkőoldó gőzét, ha lehet, az ilyen dolgokat te is hagyd másra.
2009. júl. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én mindent ecettel takarítottam, amikor a babámat vártam. Kiváló vízkőoldó, a kádat, mosdót ki lehet vele takarítani, és a felmosóvízbe is kiváló. Lehet kapni bio mosogatószert is, ha nagyon félsz, hogy bármi felszívódik a bőrödön keresztül. Én nem mertem vegyszerekkel takarítani, amihez fertőtlenítő kellett (WC) azt a férjem csinálta.

Boldog babavárást!

5 hós kislány anyukája

2009. júl. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is ecetet használok,meg gumikesztyűt.a wc tisztítását meg igyekszem nagyon gyorsan megcsinálni.szellőztetni sajna nem tudok.
2009. júl. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!