Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az éjszakai lábizom görcs...

Az éjszakai lábizom görcs ellen mi jó?

Figyelt kérdés
jóformán egész éjjel húzza a görcs a lábam. A magnéziumot szedem, tehát nem tudom mitől van.
2008. ápr. 28. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én épp múlt héten kérdeztem ugyanezt. Nekem egy homeopátiás golyócskát ajánlottak. Cuprum Metallicum 9ch a neve. 500-600 Ft-ba kerül, gyógyszertárban lehet megvenni. Én múlt hét óta szedem.

29 hetes kismami

2008. ápr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyi magnéziumot szedsz?
2008. ápr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! nekem kalciumot adtak és jo volt kérdezd meg a dokit de nekem elmúlt tőle!
2008. ápr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is a kálciumot eszem, ha hasonló panaszaim vannak. Minden nap igyál meg legalább egy bögre tejet, már ez is sokat segít!
2008. ápr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előttem szólóknak, a kalciumhiány is okozhat görcsöket, lehet, hogy a baba most több kalciumot von el a szervezetedből, mint amennyit tolerálni tudsz görcsök nélkül. Szedj pár napig kalciumot, bajt nem csinálsz vele. Ha ez a baj, seígteni fog.
2008. ápr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia,mióta a Béres magnéziumot szedem azóta nem görcsöl be a lábam,de elejénte volt úgy hogy 1 éjjszaka alatt elkapot 2-3 alkalommal.
2008. ápr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
magneb6.de nekem a 35-héten megszünt
2008. ápr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Béres magnéziumból vegyél be naponta egyet, a méhednek is nagyon jót tesz!
2008. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!