Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keményedek minden nap pedig...

Keményedek minden nap pedig szedem a Magne B6-ot és még csak 19+4 hetes vagyok, van aki végig keményedett és mi a jelentősége ennek? Zárt a méhszájam.

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia


Először is nyugodj meg nincsen semmi baj.

Nekem végig kemény volt a hasam az első terhességemnél agyon rémisztgettek,hogy az ilyen nagy baj,olyan nagy baj ezért nem mertem elmondani a dokinak,most a 2.terhességemnél végig kemény volt a hasam ezért muszáj volt mindig elmondanom én is szedtem a magne B6-ot és ennyi,nem írtak fel sosem semmit csak mindig meg ultrahangozót a doki amikor vizsgálaton voltam,ennyi.

2009. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor ez talán valami hajlamféle lehet...ki tudja...semmi ilyesmi nem volt a 18. hét előtt...azóti kisebb nagyobb kihagyásokkal szinte állandóan van...
2009. júl. 5. 07:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ikerterhes vagyok, szinte a 13-14-től keményedik a hasam, szedek ugyan MagneB6-ot, de sokszor a mozgásoktól is befeszül, tehát nem feltétlenül segít minden esetben. Már a 31. hétben vagyok, a méhszájindexem szerencsére 3000, tehát teljesen megtartott és zárt. Amíg ezek a keményedések nincsenek hatással a méhszájra, addig a terhesség természetes velejárója, és ahogy Te is mondtad, biztosan hajlam (vagy alkat) kérdése, mert sok kismama nem is tudja mi ez, egészen a szülésig.

Mi viszont...

Na, de ennél nagyobb baj ne legyen!

Minden jót Nektek!

2009. júl. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nkem az első terhességemmel egyáltalán nem keményedett a hasam,a másodikkal már a 23.héttől,de kihúztuk a 39.hétig.
2009. júl. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De jó így ezeket olvasni, hogy másnak is van ilyen és mégis rendben mennek a dolgok, nagyon köszönöm!
2009. júl. 5. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!