Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma és tegnap is pozitivat...

Ma és tegnap is pozitivat teszteltem ismételjem két naponta vagy tök felesleges?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Ez egy költői kérdés.

Ha 2 teszt ugyanazt mutatja a harmadik miért kéne mást mutasson?Nyugodjál bele a dologba 2 az 1 ben vagy :D

2012. jún. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Képzeld el hogy a szervezeted HCG-t termel ami kimutatja a teszt. Ha elvetélnél akkor még napokig pozitívat tesztelnél.

Szóval tök felesleges.

2012. jún. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tök fölösleges. Inkább számold ki kb hány hetes lehetsz és 6-7 hetesen mehetsz is a dokihoz. Előbb nem sok értelme van.
2012. jún. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt csináltam, amit te, mert biztosra akartam menni, de én hetente néztem, hogy meg van-e még a két csíkom!!! :)

Nem kell kétnaponta tesztelni, mert csak stresszeled magad és most fontos lenne, hogy nyugodt legyél!!

Bízz abban a két csíkban és mond a babádnak, hogy kapaszkodjon erősen!! :)

És ha már tegnap pozitív volt a teszted, akkor már jövőhét pénteken elmehetsz ultrahangra dokihoz, igaz még csak petezsákot látni ilyenkor, de azt is meg tudja mondani, hogy jó helyen van-e(kizárja a méhenkívülit is)!!

Nekem anno ultrahangon követték a peteérést, nemvárt után egy héttel rendelt vissza a doki(ha nem jön meg).

Akkor voltam 5 hetes, akkor még csak 5mm-es volt a petezsák, meg mondta a dokim, hogy jó helyen van!! :)

Persze azt is hozzá tette, hogy ez még nagyon korai terhesség, bármi lehet belőle azt vegyem figyelembe(meg el kellett kezdenem szedni magzatvédő vitamint a folsav miatt)!

3hét múlva kellett visszamennem(na addig is csináltam még pár tesztet), és azt a boldogságot kívánom mindenkinek, amikor először hallottam dobogni a kicsi szívét!!!

Bocsi, hogy hosszúra sikerültem!

Szorítok, hogy minden rendben legyen és amúgy GRATULÁLOK a pozitív teszthez!! :)

30hkm

2012. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Felesleges.

Anyám azt mesélte, hogy amikor engem várt akkor ő is gyakran tesztelt... és egyszer negatív lett. Ne tudjátok meg, hogy apám szerint, hogy bőgött. Persze aztán megszülettem.


Még az is lehet, hogy tök feleslegesen idegeskedsz és az nem jó... : )

2012. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
Emberi butaság legfelső határa. :D Én mindkettőnél 1x teszteltem, eszembe sem jutott, hogy kételkedjek az eredményben. Logikailag i minden helyén volt: elmaradt menzesz, + teszt, mi kell még??
2012. jún. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!