Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális az 5-6...

Mennyire normális az 5-6 hetes terhességnél, hogy naponta többször is görcsöl alul a hasam, aztán meg fájdogál? Ugye ez nem jelent semmilyen problémát? Kinek voltak ilyen problémái?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ugyan ez volt !Most vok a 2.babámmal terhi 7+3 éppen..most is ez volt már jobb de nekem is az elején nagyon fájt! Elvileg természetes!
2012. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is így voltam,de tegnap óta szedek Magne B6ot naponta 3at,reggel délben este és nem fáj a hasam,semmit sem,(lekopogom)
2012. máj. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is elkezdtem a MagneB6-ot, mert fájt és elmúlt...
2012. máj. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ugyanigy voltam, rögtön pozitiv teszt után 2 nappal kezdődött a fájdalom. Foylton azt hittem meg fog jönni. De szerencsére nem igy lett. Persze rohantam orvoshoz aki azt mondta, mivel bajt nem lát, igy valószinüleg az esedékes menszi miatt van. Aztán ez foyltatódott tovább minden nap, 1 hét mulva megint orvos, ismét nem látott semmi oylat ami rosszat jelentett volna, és azt mondta, ha nincs vérzés akkor ne foglalkozzak vele. Ekkor vettem magnéziumot, amiből napi 2 szemet vettem be, és kb 7-8 nap múlva már nagyban eynhültek a görcsök. Neked is ajánlom.

10 hetes kismami.

2012. máj. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Feküdj sokat és ha nem elég a napi 3 magnézium, akkor bevehetsz többet is :) Sok sok sok sok sok pihi és nem lesz baj !!!

üdv:3,5 éves anyukája és 31 hetes kismama

2012. máj. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!